ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Обшивка балкона гіпсокартоном | Балкон під ключ: скління, оздоблення гіпсокартоном -4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

З кожним днем змінюються тенденції, час біжить і тягне за собою все нові ідеї. Балкон перестав бути для нас, місцем зберігання старих непотрібних речей і консервів. Сьогодні ми хочемо, повноцінну, як зараз модно говорити «лаундж зону», де буде так само тепло, затишно і комфортно як в квартирі. Але для цього потрібно обміркувати всі деталі, починаючи від скління, закінчуючи декором і облаштуванням інтер’єру. Але ми сьогодні поговоримо про проміжні роботи, а саме, як один з варіантів – це обробка балкона гіпсокартоном.

Оздоблення балкона гіпсокартоном – підготовчі етапи

Оздоблення балкона гіпсокартоном Київ вул. Ефремова 18 фото © 4 Этаж Балкон під ключ
Оздоблення балкона гіпсокартоном Київ

Давайте розглянемо по черзі процес підготовки стін до обшивки гіпсокартоном.

1. Це підготовка поверхні.

Стіни під гіпсокартон не обов’язково максимально ретельно обробляти, адже все одно вони повністю будуть закриватися плитою. Але тут є обов’язкові етапи, які потрібно пройти.

  • Зняти зі стін стару обробку;
  • Після, поверхню зачистити від сміття, непотрібних елементів, вичистити щілини, стики плит від всього зайвого;
  • Обробка спеціальним антисептиком, (2 рази). Захист від грибка і цвілі;
  • Продування стиків і тріщин монтажною піною.

2. Установка обрешітки.

Цей процес дуже важливий, тому що від правильності монтажу обрешітки і буде залежати весь етап, пов’язаний з подальшими роботами.

Відео роботи © 4 Етаж Балкон під ключ

Оздоблення балкона гіпсокартоном монтажною бригадою №16
Оздоблення балкона гіпсокартоном монтажною бригадою 16

Обрешітку робимо з дерев’яних планок. Які спеціально підбираємо під ширину утеплювача, обраного Вами заздалегідь. Решетування наноситься на стіну горизонтально з кроком в 40-60 см. (Але обов’язково враховуємо ширину утеплювача. Установка обрешітки можлива на дюбеля, цвяхи. Найголовніше тут – це планки, а вони повинні бути закріплені міцно, надійно і рівномірно (з однаковим кроком) .

3. Закладка утеплювача.

Коли каркас готовий, залагоджуємо утеплювач. Це може бути, як пінопласт, мінеральна вата або ж стиродур. Матеріал закладається між планками і закріплюється. Утеплення має бути покладено рівномірно, без пропусків і щілин. Від якості закладки, буде залежати теплоізоляція. Дуже важливо, підбирати матеріал і обрешітку разом, для того щоб ширина збігалися.

4. Пароізоляція.

Простий етап, так звана пароізоляція, яка не дає волозі розповсюджуватися і в процесі псуватися матеріалу. Кріпиться до обрешітки, закріплюється на скоби монтажного степлера.

Далі вже починається безпосередньо установка гіпсокартону. Пару годин і все готово! Результат, не змусить Вас чекати, далі робота за малим, поклейка шпалер або фарбування.

Сделаем для балкона все!
Как мы работаем
Вам понравится
1
Позвоните или оставьте
заявку
2
Консультация и предварительный расчет стоимости
3
Вызов специалиста на замер
4
Подписываем договор, заказ идет в работу
5
Наслаждайтесь новыми изделиями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...