ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вибір фурнітури і склопакета для балкона | Балкон під ключ: вибір скління і комплектуючих -4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

Комплектація балкона і герметизація балкона: компанія “4 поверх”

комплектация балконов и лоджий киев

Комплектація балкона в Києві – це сукупність всіх елементів світлопрозорих конструкцій. Компанія «4 поверх» підходить до підбору комплектуючих віконних систем з особливою ретельністю. Адже від виду склопакетів, підвіконь, фурнітури буде залежати функціональність вікна і його енергозберігаючі властивості.

Якісна герметизація балкона, лоджії служить дієвим захистом від проникнення вологи. У процесі благоустрою важливо врахувати всі нюанси. Кожен вид комплектуючих виконає свою функцію, а в комплексі вони забезпечать високо ефективність систем ПВХ і герметичність простору балкона.

Комплектація балкона – додаткові профілі додають можливості

расширители и трубы для нестандратных балконовТри групи додаткових профілів значно спрощують процес монтажу вікон і підвищують їх якісні характеристики.

  • Підставочний профіль надає надійності, використовується при установці як базовий;
  • Розширювальний – призначений для збільшення вихідних розмірів віконної коробки;
  • З’єднувальний – служить для стикування профілів Н-образно і відразу кілька виробів;

Комплектація балкона і герметизація балкона – і мікроклімат в нормі

Від вологості на балконі позбавляємося трьома способами.
отливы на балкон заказать

  • Перший, верхній, – козирки. З ними вам не страшні ні дощ, ні град, ні сніг, що тане. Зверху вода стече вниз, не проникаючи всередину;
  • Другий рівень захисту – відливи. Ці елементи не пропускають вологу під конструкції. Вони оберігають вікна, корпуси балконів і лоджій;
  • Третій спосіб герметизації – нащельники різної конфігурації. Використовуються в місцях з’єднань, закривають всі шви конструкції і завершують місію герметизації балкона;

Комплектація балкона, підвіконня – естетика і функціональність

выбор подоконников для балконаПідвіконня надають вікну завершеного вигляду. Крім забезпечення естетики, вони захищають від протягів і підвищують теплозберігаючі властивості вікон. На балконах, засклених з виносом, ці комплектуючі беруть на себе обов’язок робочого елементу інтер’єру. Широкі, встановлені всередині по всьому периметру конструкції, вони стають стільницями, барними стійками, основою зимового саду і навіть письмовим столом. Випускаються в різному кольорі і якості.

Комплектація балкона, склопакети – гарант тепла і тиші

выбор стеклопакета на балкон киев

Найбільшу площу вікна займають склопакети. Відповідно, саме на них покладена основна задача по тепло-, звукоізоляції.

Ви можете вибирати між однокамерним та двокамерним варіантами. Обов’язково вкажіть опцію енергозбереження. Ця розумна технологія «змусить» вікна відбивати сонячні промені в спеку назовні, а в холод – зберігати тепло всередині. Наповнення камер аргоном ще більше посилить теплозберігаючі якості і знизить рівень проникнення шуму. З такими вікнами не страшні ні спека, ні холоднеча.

Комплектація балкона – фурнітура відкриє, провітрить, закриє на ключ. Від вибору фурнітури безпосередньо залежить функціональність вікна, а також ціна.

фурнитура для балкона киевЩо вважаєте за краще: відкрити навстіж, поставити на провітрювання: звичайне або під мінімальним кутом? Продумайте варіанти. За ці експлуатаційні можливості вікон відповідають механізми під назвою фурнітура. Сучасні моделі включають захист проти злому, спеціальну функцію блокування, якщо в будинку дитина. Ручки можуть бути стандартними, фігурними і замикаються на ключ. Вибирайте за власним смаком. Якісні комплектуючі – це естетичність та ефективність всієї конструкції!

Полезные услуги
Для балконов и лоджий
Жалюзи на окна, балконы, лоджии
Освещение на балконе
Удобная сушилка для белья
Теплое остекление
Обустройство пола
Изготовление и установка шкафов
Жалюзи для балконного окна
Светодиодная подсветка
Удобная сушилка для белья
Теплое остекление
Теплый пол
Изготовление и установка шкафов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...