logo

Додаткові профілі

Додаткові профілі в металопластикових конструкціях

ПВХ-профілі рясніють кількістю додаткових профілів, використовуючи які, можна створити практично будь-який проєкт скління, які ні в чому не поступаються, а навіть у деяких моментах перевершують можливості дерев’яних конструкцій. Розглянемо найосновніші та найбільш ходові додаткові профілі, які нам пропонує ринок профільних систем.

ВАЖЛИВО! Окремо додаткові профілі не продаємо, сторінка просто для ознайомлення!

Додаткові профілі – підставочний профіль

Підставкові профілі не вирізняються особливою різноманітністю. Висота їх стандартна – 30 мм, а ширина їх варіюється залежно від профільної системи. Підставний профіль так само має повітряні камери, за аналогією з рамою – чим їх більше, тим краще.

Підставний профіль, а також його ще називають “базовим профілем” – таку назву він отримав не спроста. У металопластикових конструкціях цей додатковий профіль, як і будь-який інший додатковий профіль, не враховується в розмірах виробу, не дивлячись на те, що його відсутність є виключенням із правил.

Підставним профілем комплектуються всі вироби базово, незалежно від того, буде він використовуватися чи ні. Робиться це для того, щоб не пошкодити виріб під час транспортування, а під час монтажу він служить місцем кріплення підвіконня і відливу.

Додаткові профілі – розширювальний профіль або добірний профіль

Так званий розширювальний, добірний профіль або просто добірник, використовується найчастіше під час скління металопластикової лоджії або балкона. Якщо ви вирішили не просто закритися від дощу і вітру, а зробити це місце додатковою житловою площею, то без розширювачів не обійтися.

У процесі розширення житлової площі за рахунок балкона, одним з етапів є – утеплення та обшивка. Обшивка зі свого боку зменшує світловий отвір, створює так звану внутрішню чверть віконного отвору. З огляду на те, що габаритна висота рами профілю ПВХ (відстань від краю рами до штапика склопакета) не дуже велика, то кожен сантиметр висоти рами дуже важливий. Рішення про те, потрібні чи не потрібні розширювачі, ухвалюють ще під час проєктування скління лоджії або балкона. Обшивка та утеплення відбувається після скління, і “переробити” раму або щось змінити не представляється можливим, розміри і кількість добірних профілів залежать від конкретних умов, типу обшивки, утеплення та інших деталей, які потрібно буде заховати від зовнішнього погляду. Товщина обшивки та утеплення буває різною, від мінімальної обшивки без утеплення, до обшивки з утепленням і прокладанням під нею інженерної комунікації (електропроводка для освітлення або трубопровід для радіатора опалення). Іншим прикладом використання добірних профілів ПВХ – віконні прорізи з великими чвертями. Стандартна ширина віконної чверті близько ~3-4 см, де під час монтажу вікно заходить у чверть на ~1-3 см. Але бувають винятки з правил. Прикладом можуть послужити сталінські споруди або будинки з товстими цегляними стінами, де розміри чвертей можуть бути дуже великими і цю різницю, для нормального закріплення віконних конструкцій, компенсують установкою добірних профілів. Добірні профілі бувають різні, розміри їх залежать від профільної системи, яку використовують для скління, і зазвичай можливі варіанти йдуть з кроком 20 мм.

Відео із застосуванням додаткових профілів на об'єктах скління

Miniature
Miniature

Додаткові профілі – з’єднувач H-подібний

Цей тип додаткового профілю використовується для герметичного з’єднання двох конструкцій, без особливих вимог до цього з’єднання. Під час встановлення балконного блоку стоїть завдання з’єднати дві самостійні рами – це вікно і двері. З цим завданням дуже добре справляється з’єднувач H-подібний. Назву свою він отримав від своєї форми, у формі літери Н. Він ніби охоплює дві конструкції, з’єднує їх і закриває щілину між ними.

Додаткові профілі – кутові з’єднувачі

З’єднувач 90 градусів – у побуті його називають “дев’яносто градусником”. Так само використовується для герметичного і гармонійного з’єднання двох конструкцій, які стоять перпендикулярно і створюють кут, що дорівнює 90 градусам.

Знаходить своє застосування при склінні балконів або офісних перегородок. Має всередині таке ж армування як і профіль рами. З’єднується за допомогою анкерів, так само, як і дві самостійні рами, проте не потребує використання H-подібного з’єднувача.

З’єднувач труба або еркерна труба, використовується так само, як і з’єднувач 90 градусів, однак вона пропонує ширші можливості з’єднання. При використанні еркерної труби, кут з’єднання двох конструкцій може бути довільним.

Але зі свого боку еркерна труба коштує дорожче, ніж з’єднувач 90 градусів, і використовується тільки там, де кут з’єднання двох конструкцій більший або менший за 90 градусів.

Підсилювач або з’єднувач силовий – цей тип додаткового профілю використовується для надання металопластиковій конструкції додаткової жорсткості.

Зокрема, це дуже актуально для французького скління, коли рама заповнює весь простір балкона від підлоги і до стелі. Тоді раму робить на окремі конструкції і між ними додають так звані “кістки” – силові з’єднувачі, які надають рамі жорсткості.

За більш детальною інформацією звертайтеся

Зателефонувати Зателефонувати
arrow