ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Додаткові профілі для скління балконів, лоджій - 4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

Додаткові профілі в металопластикових конструкціях

расширители для пластиковых окон

ПВХ системи налічують велику кількість додаткових профілів, при використанні яких можна створити практично будь-який проект скління, які ні в чому не поступаються, а навіть в деяких моментах перевершують можливості дерев’яних конструкцій. Розглянемо основні і найбільш ходові додаткові профілі, які нам пропонує ринок профільних систем.

ВАЖЛИВО! Окремо додаткові профілі не продаємо, сторінка просто для ознайомлення!

Додаткові профілі – Підставочний профіль

Підставочні профілі не виділяються особливою різноманітністю. Висота їх стандартна – 30 мм., А ширина їх варіюється в залежності від профільної системи. Підставочний профіль так само має повітряні камери, за аналогією з рамою – чим їх більше, тим краще.

дополнительные профиля для окон пвхПідставочний профіль, а так само його ще називають «базовим профілем» – таку назву він отримав не спроста. В металопластикових конструкціях цей додатковий профіль, як і будь-який інший додатковий профіль, не враховується в розмірах вироби, не дивлячись на те що його відсутність є виключення з правил.

Подставочной профілю комплектуються всі вироби базово, незалежно буде він використовуватися чи ні. Робиться це для того що б не пошкодити виріб при транспортуванні, а при монтажі він служить місцем кріплення підвіконня й відливу.

Додаткові профілі – розширювальний профіль або доборний профіль

Так называемый расширительный, доборный профиль или просто доборник, используется чаще всего при остеклении металлопластиковой лоджии или балкона. Если вы решили не просто закрыться от дождя и ветра, а сделать это место в дополнительную жилую площадь, то без расширителей не обойтись.

У процесі розширення житлової площі за рахунок балкона, одним з етапів є – утепленні і обшивка. Обшивка в свою чергу зменшує світловий отвір, створює так звану внутрішню чверть віконного отвору. З огляду на, те що габаритна висота рами профілю ПВХ (відстань від краю рами до штапика склопакета) не дуже велика, то кожен сантиметр висоти рами дуже важливий. Рішення про те потрібні або не потрібні розширювачі, приймають ще при проектуванні скління лоджії або балкона. Обшивка та утеплення відбувається після скління, і «переробити» раму або що змінити не представляється можливим, розміри і кількість добірних профілів залежить від конкретних умов, типу обшивки, утеплення і інших деталей які потрібно буде сховати від зовнішнього погляду. Товщина обшивки і утеплення буває різною, від мінімальної обшивки без утеплення, до обшивки з утепленням і прокладкою під нею інженерної комунікації (електропроводка для освітлення або трубопровід для радіатора опалення). Іншим прикладом використання добірних профілів ПВХ – віконні прорізи з великими чвертями. Стандартна ширина віконної чверті близько ~ 3-4 см., Де при монтажі вікно заходить в чверть на ~ 1-3 см. Але бувають винятки з правил. Прикладом можуть послужити сталінські споруди або будинку з товстими цегляними стінами, де розміри чвертей можуть бути дуже великими і цю різницю, для нормального закріплення віконних конструкцій, компенсують установкою добірних профілів. Добірні профілю бувають різні, розміри їх залежать від профільної системи яку використовують для скління і зазвичай можливі варіанти йдуть з кроком 20 мм.

  • У профілі Rehau використовують розширювачі 20, 40, 60 і 100 мм;
  • У профілі Salamander ситуація схожа, є розширювачі 20, 60 і 100, але немає розширювача 40 мм. Це обумовлено особливостями виробництва даного профілю і для виходу з даної ситуації комбінують декілька розширювачів для отримання необхідні розмірів віконної рами;
  • У профілі Veka доступні розширювачі 30, 45 і 100 мм., В профілі ALMplast – 20, 30 і 60 мм., А в профільній лінійки WDS присутній доборний профіль тільки на 40 мм;

Додаткові профілі – з’єднувач H-подібний

усилительный соединительДаний тип додаткового профілю використовується для герметичного з’єднання двох конструкцій, без особливих вимог до цього з’єднання. При установці балконного блоку стоїть завдання з’єднати дві самостійні рами – це вікно і двері. З цим завданням дуже добре справляється з’єднувач H-подібний. Назву свою він отримав від своєї форми, у формі літери Н. Він як би охоплює дві конструкції, з’єднує їх і закриває щілину між ними.

Додаткові профілі – кутові з’єднувачі

соединитель 90 градусов

З’єднувач 90 градусів – в побуті його називають «дев’яносто градусником». Так само використовується для герметичного і гармонійного поєднання двох конструкцій які стоять перпендикулярно і створюють кут рівний 90 градусам.

Знаходить своє застосування при склінні балконів або офісних перегородок. Має всередині таке ж армування як і профіль рами. З’єднується з допомогою анкерів, так само, як і дві самостійні рами, однак не вимагає використання H-образного з’єднувача.

З’єднувач труба або еркерниє труба, використовується точно так же, як і з’єднувач 90 градусів, однак вона пропонує більш широкі можливості з’єднання. При використанні еркерний труби, кут з’єднання двох конструкцій може бути довільним.

Але в свою чергу еркерниє труба коштує дорожче з’єднувача 90 градусів і використовується тільки там, де кут з’єднання двох конструкцій більше або менше 90 градусів.

Підсилювач або з’єднувач силовий – цей тип додаткового профілю використовуугловой соединитель трубається для додання металопластикової конструкції додаткової жорсткості.

Зокрема, це дуже актуально для французького скління, коли рама заповнює весь простір балкона від підлоги і до стелі. Тоді раму робить на окремі конструкції та між ними додають так звані «кістки» – силові з’єднувачі надають рамі жорсткість.

Установка балконів з додатковими профілями будь-якої складності в Києві та Київській області

Балкон под ключ

Цена без переплаты
Увеличение площади балкона
от 475 грн. / м.п.
Расширение балконов и лоджий любой сложности: вынос по подоконнику и пола.
Наружная обшивка и утепление парапета балкона
от 475 грн. / м²
Наружная отделка балконов под ключ сайдингом или профнастолом. Подбор марки, цвета, уровня утепления
Утепление парапета и стен на балконе
от 100 грн. / м²
Подбор и укладка качественных утеплительных материалов для полной герметизации балкона
Обустройство крыши для балкона
от 1160 грн. / м²
Изготовление крыш для балконов с нуля. Предложим несколько вариантов обустройства
Устройство чернового пола
от 500 грн. / м²
Обустройство чернового пола для утепления и выравнивания балконной плиты
Внутренняя обшивка балконов и лоджий
от 390 грн. / м²
Работаем с ПВХ, деревянной вагонкой и гипсокартоном.Подберем марку и цвет
Электрика и освещение
от 100 грн. /точка
Установим розетки, выключатели и лампочки
Укладка линолеума и ламината, плинтусов
от 70 грн. / м²
Обустроим пол финишным материалом - ламинатом, линолеумом. Работаем как со своим так и с материалом Заказчика

Типы балконов

остекление балконов и лоджий под ключ
остекление балкона в хрущевке

Хрущевка (П-образный)

от 10120 грн.
14674 грн.
застеклить лоджию в киеве

Лоджия серия АППС

от 9730 грн.
14108 грн.
остекление лоджии цена

Балкон в гостинке

от 7595 грн.
11012 грн.
осекление балкона в сталинке

Балкон в сталинке

от 14210 грн.
20605
грн.
лоджия под ключ киев

Лоджия серия 134

от 6924 грн.
10040 грн.
остекление балкона чешка

Балкон в Чешке

от 10262 грн.
14880 грн.
застеклить балкона стоимость в киеве

Балкон 96 Серия

от 9730 грн.
14108 грн.
стоимость остекления лоджий

Лоджия БПС

от 5870 грн.
8511 грн.
цена на остекление балконов

Балкон Серия "Коробочка"

от 9520 грн.
13804 грн.

Лоджия для 464 серии

от 9220 грн.
13369 грн.

Лоджия серия КТ

от 9580 грн.
13891 грн.
балкон под ключ цена

Лоджия серия Т4

от 7700 грн.
11165 грн.
стоимость отделки балкона киев

Лоджия в доме Башня Вулыха

от 10080 грн.
14616 грн.
лоджия под ключ цена киев

Лоджия ЕС

от 6076 грн.
8810 грн.
установка окон на балкон

Балкон 87 серия

от 9364 грн.
13578 грн.

Балкон 87 серия

от 9364 грн.
13578 грн.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...