ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Зробити з балкона житлову кімнату компанія 4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

Зробити з балкона житлову кімнату Київ фото © 4 Этаж Балкон під ключЯк зробити з балкона житлову кімнату? Завжди у нас є бажання отримати щось більше або отримати бонус. А коли це пов’язано ще й з житловою площею в особистій квартирі, то питання завжди стає дуже цікавим. Наприклад, в квартирі є великий балкон, але ви їм не особливо користуєтеся, і при цьому він ще перебуває при виході з кухні.

Так чого б не збільшити корисну площу за рахунок цього балкона? Ми робимо такі балкони дуже часто, клієнти після цього виносять кухонні столи, шафи, деякі ставлять дивани з журнальними столиками, тобто фактично у Вас додається невелика кімната. Тепер трохи детальніше розповім, як це правильно зробити і на що потрібно звернути увагу. Основним поняттям має бути те, що зробити житловий балкон або продовження кімнати, це не просто поставити металопластикові вироби . До цього питання потрібно підходити більш глобально і продумати всі моменти заздалегідь, щоб розуміти кінцевий результат.

Спочатку потрібно зрозуміти, що буде на цьому зробленому балконі, де що буде стояти. Також потрібно продумати яким чином там буде вироблятися або від чого буде йти тепло, тобто робити там теплу підлогу або виносити батарею, або ставити додаткову батарею або там будуть переносні обігрівачі. Ці моменти важливі, щоб розуміти яку проводку закладати або які труби потрібно буде проводити і де їх проводити. Для цих всіх моментів іноді краще залучити дизайнера або проектувальника, щоб заощадити багато часу і цим зайнялися професіонали.

Зробити з балкона житлову кімнату, що важливо?

Зробити з балкона житлову кімнату - фото бригади 16

Також варто звернути увагу на наступні моменти:

  • герметичність підлоги (подивитися чи немає тріщин в плиті і в якому стані кінці плити)
  • герметичність стелі (подивитися чи немає тріщин у верхній плиті, затікань по стіні)
  • металопластикові вироби використовувати товщиною мінімум 70 мм і 3 скла, а то можна і більше, зайвим це не буде
  • ізоляція (зробити гідроізоляцію і пароізоляцію)
  • утеплення (обов’язково утеплювач вже укласти після ізоляції)
  • розводка проводки, труб для батареї, траси для кондиціонера
  • обшивка практичними матеріалами (щоб було легко мити, доглядати, легко міняти або виправляти дефекти, оскільки це ж буде житлова кімната).

Зробити з балкона житлову кімнату – швидко і якісно

У загальних рисах описав, але у кожного завжди все індивідуально, так що може щось ще додасться. Ще раз нагадаю, що без хорошого і правильного утеплення, без хороших вікон і без джерела тепла на самому балконі ви не зможете отримати правильного ефекту.

Потрібно це все розуміти, оскільки перепоною між вами і вулицею буде тільки віконна рама або плита знизу / зверху, а не товста капітальна стіна в 45-55 см. Не шкодуйте утеплювача, грошей на вікна і обігрівальний елемент, це все для вас особисто, а як то кажуть – на собі не можна економити. Звертайтесь до нас і ми разом з фахівцями підкажемо і допоможемо вам в цьому всьому, щоб досягти правильного результату.

Сделаем для балкона все!

Как мы работаем
Вам понравится
1
Позвоните или оставьте
заявку
2
Консультация и предварительный расчет стоимости
3
Вызов специалиста на замер
4
Подписываем договор, заказ идет в работу
5
Наслаждайтесь новыми изделиями

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...