096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

Відео

 • Панорамне скління лоджії Київ

  Панорамне скління лоджії Київ вулиця Солом’янська – відео 16 монтажної бригади. На цю адресу ми виконували панорамне скління лоджії. Для скління лоджії Клієнти вибрали пластикову систему WDS (виробництва Україна). Насамперед ми виконали демонтаж огороджувальних перил. Другим етапом ми зробили панорамне скління лоджії пластиковими вікнами ВДС. Відзначимо те, що монтаж французьких вікон на лоджії ми виконували використовуючи анкерні пластини і анкера. Також нами були використані пластикові монтажні клини і монтажна піна Soma Fix.

 • Скління балкона чешка під ключ

  Скління балкона чешка під ключ в Києві на провулку Бондарский 19 – відео 13 монтажної бригади. На данній адресі ми виконували скління балкона в чешці. Для скління балкона Клієнти обрали пластикову систему Rehau Ecosol 60 (Німеччина) з підвіконнями KRAFT (Україна). Спочатку ми виконали винос балкона від підлоги. Далі була зовнішня обшивка балкона сайдингом. Після цього ми зробили утеплення балкона пінопластом і чорнову підлогу на балконі. Звичайно ж скління балкона пластиковими вікнами Рехау з розширювальними профілями. Відзначимо те, що на цьому об’єкті ми робили облаштування даху на балконі з профнастилу.

 • Еркерний балкон з виносом Київ

  Еркерний балкон з виносом Київ по вулиці Оноре Де Бальзака 4А – відео 19 монтажної бригади. На цю адресу ми виконували скління еркерного балкона з виносом. Для еркерного балкона Клієнти обрали пластикову систему REHAU Euro-Design 60 (Німеччина) з віконною фурнітурою Siegenia Favorit (Німеччина). Спочатку ми виконали винос балкона по підвіконню. Далі була грунтовка виносного каркаса. Після цього ми зробили скління балкона пластиковими вікнами Рехау з розширювальними профілями і еркерними трубами. Відзначимо те, що на цьому об’єкті ми робили два таких балкона.

 • Французький балкон в хрущовці

  Французький балкон в хрущовці в Києві на Відрадному – відео 13 монтажної бригади. На цю адресу ми виконували французьке скління балкона в хрущовці. Для скління балкона Клієнти вибрали пластикову систему Rehau (Німеччина) з розширенням балкона по підлозі. Спочатку ми виконали демонтаж старого скління і огороджувальних перил. Після цього зробили розширення балкона по плиті. Далі було французьке скління балкона вікнами Рехау. Після цього ми зробили чорнову підлогу на балконі з утепленням. Фінішем робіт було внутрішнє оздоблення балкона гіпсокартоном. Ну і звичайно облаштування чистової підлоги на балконі.

 • Скління балкона Чешка

  Балкон в чешці під ключ в Києві на вулиці Ушакова – відео 16 монтажної бригади. Тут ми виконували скління балкона в чешці під ключ. Для скління лоджії Клієнти обрали пластикову систему WDS (Україна) з фурнітурою Winkhaus (Німеччина). По-перше, нами був виконаний винос балкона від підлоги. По-друге, була зроблена обшивка балкона сайдингом зовні. Третім пунктом було виконано утеплення балкона, ну і чорнову підлогу на балкон. Ну і звичайно ж, скління балкона пластиковими вікнами ВДС з розширювальними профілями. І фіналом була внутрішня обшивка балкона пластиковою вагонкою (стелю) і ламінованої вагонкою (стіни).

 • Французьке скління балкона в хрущовці

  Французьке скління балкона в хрущовці в Києві – відео 13 монтажної бригади. За цією адресою ми виконували панорамне скління балкона в хрущовці. Для скління балкона Клієнти вибрали пластикову систему WDS (Україна). З самого початку ми виконали демонтаж старого скління і огороджувальних перил. Після цього зробили французьке скління балкона вікнами ВДС.

 • Балкон з дахом ЖК Европейка

  Балкон з дахом ЖК Европейка – відео галерея монтажної бригади №13. Наші Замовники на скління свого балкона обрали систему ПВХ Osnova Design (Україна). Скління ми виконували на останньому поверсі, тому виконували облаштування даху на балконі. Також на балконі була виконана обробка стелі пластиковими панелями. І встановлені пластикові підвіконня Sauberg (білий глянець).

 • Оздоблення балкона під ключ відео 4 Поверх

  Оздоблення балкона під ключ Ірпінь на вулиці Шевченка 4 відео роботи 13 бригади. На данну адресу ми виконували облаштування балкона під ключ. Перед склінням балкона була виконана зовнішня обробка балкона сайдингом. Далі утеплення балкона пінопластом і чорнову підлогу на балконі. Наступний етап, це обшивка балкона пластиковою вагонкою. Ну і останнє – це чистова підлога на балконі з лінолеуму.