ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Розсувні вікна на балкон Київ ➣ скління ➣ оздоблення -4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00
Розсувні вікна на балкон OpenTeck фото роботи 5 бригади
Розсувні вікна на балкон (профіль OpenTeck)

На даний момент існує багато варіантів відкривання стулок і дверей в металопластикових виробах. Починаючи від просто відкривання і закінчуючи похило-зсувним з електроприводом або відкриванням вгору з допомогою пульта. Через це хочемо порадити кілька варіантів які найкраще підходять на балконах. На холодний балкон є цікавий варіант, це штульповий варіант, де основна одна частина з ручкою, а друга йде на місце із клацанням. При такому відкриванні між стулками немає перемички і це дасть широкий і корисний отвір в літню пору, але мінусом такого відкривання є часткове продування.

На теплому балконі рекомендуємо ставити стулки тільки поворотно-відкидні з обв’язкою фурнітури по периметру стулки, тільки така фурнітура надасть хорошу герметічность. Але є ще кращий варіант, який можна зробити, це розсувні вікна на балкон або похило-зсувні вікна, про них далі розповім детальніше .

Розсувні пластикові вікна на балкон

У металопластикових виробах майже кожен виробник надає можливість виготовлення розсувних стулок. Дані стулки зсуваються в бік поверх глухих склопакетів або на стіну, таким чином вона не займає простору на балконі, що є великим плюсом. Дані системи є як просто зсувні в сторону, так і похило-зсувні, але що один варіант, що другий йдуть герметичні. Також плюсом таких систем є те, що стулка може бути значно більше розмірів в порівнянні з звичайно стулкою, тобто поділ може бути мінімальним і буде більше світла. Зрушення стулки відбувається за допомогою ручки, яка піднімає стулку і відводить від рами, після ви зрушуєте її в сторону рукою або за допомогою ручки ставите на провітрювання. Сам принцип дуже схожий з роботою звичайної стулки і відрізняється тільки тим, що потрібно стулку зрушувати вручну по напрямним рейкам.

Розсувні алюмінієві вікна на балкон

Іноді клієнти хочуть поставити балкон з алюмінію і навіть в цьому варіанти ми зможемо зробити розсувні вікна або похило-зсувні вікна. Принцип дуже схожий, як і з металопластиковими виробами, але найчастіше в алюмінії стулки тільки зсувні або розсувні в різні боки або паралельно-зсувні в одну сторону. За рахунок виготовлення з алюмінію, то вони відносно не важкі і конструктивно більш надійніше йдуть. Але в основному це все ставиться на холодні балкони, літні тераси або альтанки. Використовується моноскло і зрідка склопакети. Теплі варіанти також існують, але вони вже йдуть дорожчі за ціною і структурі рами, збірці і зовнішнім виглядом.

Розсувні вікна на балкон ціна м.кв.

Розсувні вікна на балкон Київ вул. Слов'янська 28 фото роботи 5 бригади
Розсувні вікна на балкон Київ вул. Слов’янська 28

В металопластикових системах терміни виготовлення становлять такі ж, як і простого вікна, це 5-7 робочих днів. З алюмінієм трохи все складніше і терміни тут вже 10-15 або навіть 20-25 робочих днів, залежить від того чи є всі елементи фурнітури і принцип роботи фурнітури. Монтаж розсувних систем займає трохи більше часу ніж звичайних вікон, вартість монтажу металопластику трохи нижча ніж в алюмінії, але не значно. Кріплення та монтажна піна використовуються такі ж, як і при монтажі звичайного вікна.

Для орієнтиру і поняття цін, напишу ціну за 1 метр квадратний металопластикового виробу, де одна частина глуха і друга похило-зрушення (ціни без установки):

  • 5710 грн (профіль Опентек 60, склопакет 4-16-4, фурнітура Siegenia Portal PSK 160)
  • 6250 грн (Профіль Опентек 70, склопакет 4-14-4-14-4І, фурнітура Siegenia Portal PSK 160)

Орієнтовна вартість за 1 квадратний метр алюмінієвого виробу де обидві стулки паралельно-зсувні (ціна без монтажу)

  • 2740 грн (холодне скління)
  • 9950 грн (Тепле скління)

Сделаем для балкона все!

Как мы работаем
Вам понравится
1
Позвоните или оставьте
заявку
2
Консультация и предварительный расчет стоимости
3
Вызов специалиста на замер
4
Подписываем договор, заказ идет в работу
5
Наслаждайтесь новыми изделиями

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...