ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Підлога на балконі Київ | Облаштування підлоги на балконі -4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00
чорнова підлога на балконіЯк нам відомо в багатьох будинках підлога на балконі – це звичайна бетонна плита без всяких обробок. Як правило в наш час більшість власників квартир відмовляються від відкритого балкона і приймають рішення робити засклення і утеплення балкона. Тому починаючи роботи на балконі і роблячи будь-які покриття підлоги Вашого балкона потрібно розуміти, що рівень підлоги на балконі значно нижчий від чистового покриття в самій квартирі. Саме для цього перед самим покриттям підлоги, потрібно зробити чорнову підлогу, він дозволить підняти підставу і послужить відмінною основою під укладання будь-якого підлогового покриття. Крім цього, чорнова підстава буде виконувати функцію, що вирівнює і послужить як захист Вашої бетонної плити від впливів різних погодних факторів.

Підлога чорнова на балконі – обробка і утеплення

Перш ніж приступити до процесу ми повинні підготувати підлогу балкона і очистити його від усіх забруднень і, якщо є потреба зробити демонтаж старої підлоги. Підлога на балконіПісля чого ми приступаємо до робіт і перше що ми робимо – це визначаємо позначку чистового рівня на балконі, після чого робимо укладання гідроізоляції. Для цього поверхню підлоги ми застилаємо поліетиленовою плівкою, краї якої заводимо на стінку, а потім укладаємо лати кроком 400 – 500 мм., Які вирівнюються по площині. Лаги для роботи найкраще вибрати 5х5 см. Але все ж висота бруска може бути й іншою, все залежить від того на який рівень треба підняти підлогу. Лати кріпимо до плити за допомогою дюбелів. Таким чином з брусків у нас виходять лати для подальшого кріплення дощок. Між латами закладається теплоізоляційний матеріал. З матеріалів для утеплення підлоги можна використовувати:

  • Стиродур / пінополистерол, товщиною в (20, 30, 40, 50 мм)
  • Пінопласт, товщиною в (30, 50 мм)
  • мінвата

Потрібно пам’ятати для того щоб в конструкції не утворювалися містки холоду, обраний матеріал для утеплення потрібно закладати дуже щільно без щілин між ними і також пропінувати все для кращої герметизації.

Підлога на балконі – під чистове оздоблення

Підлога на балконі Завершальним етапом послужить прибивання оздоблювального матеріалу на лати. Це може бути:

  • OSB плита
  • Полова доска.

Після чого ми отримуємо готову чорнову підлогу, на яку можна покласти:

  • ламінат
  • лінолеум
  • плитка
  • Будь-який інший матеріал який забажаєте.

Сделаем для балкона все!

Как мы работаем
Вам понравится
1
Позвоните или оставьте
заявку
2
Консультация и предварительный расчет стоимости
3
Вызов специалиста на замер
4
Подписываем договор, заказ идет в работу
5
Наслаждайтесь новыми изделиями

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...