ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Утеплення балкона / лоджії всередині Київ | Внутрішнє утеплення балкона + скління, оздоблення, винос -4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

внутреннее утепление балкона

Внутрішнє утеплення балкона – раніше балконам і лоджіям приділяли зовсім мало уваги, можливо через те, що площа досить невелика і її розглядали радше як склад для зберігання непотрібний речей і продуктів.

Але в наш час всі знаходяться в пошуку додаткового простору і розглядають такі варіанти як об’єднання балкона або лоджії з житловим приміщенням, наприклад кухнею або кімнатою, також роблять окремий кабінет або додаткову зону відпочинку. Для того, що б це реалізувати варто попередньо утеплити ці квадратні метри.

Додатково утепливши балкон ви зможете істотно підвищити показники теплоізоляції, при цьому створити комфортні умови і знизити витрати на обігрів вашого балкона.

З чого ж почати утеплення балкона? Першочергове – це засклення балкона надійною герметичною конструкцією, бажано розглядати теплий п’ятикамерний профіль з двокамерним склопакетом!

Внутрішнє утеплення балкона – матеріали для утеплення

Далі, розглянемо і порівняємо матеріали для утеплення балконів і лоджій:
утпепление балконов внутри киев

  • Екструзійний пінополістирол (Піноплекс) він же стиродур
  • Мінеральна вата, вона ж базальтова вата
  • Пінопласт
  • Пінофол

Екструзійний пінополістирол (Піноплекс) він же стиродур – це найпопулярніший утеплювач його використовують як для внутрішнього, так і для зовнішнього утеплення, він витримує великі навантаження, утеплюють ним все, починаючи від стелі, стін, підлоги, закінчуючи дахом.

Стиродур – це затребуваний щільний матеріал з хорошими теплоізоляційними властивостями, так само він стійкий до вологи і займання. Має доступну ціну і хороші відгуки і дуже популярний серед покупців.

Мінеральна вата, вона ж базальтова вата – це м’який утеплювач, може бути різних розмірів товщиною 5-10 см, як правило, шириною 60 см, довжиною 125. Щільність від 11 до 350кг / м3.

Для отримання базальтової вати беруть гірські породи, а саме базальт. При виготовленні вати використовують спеціальну технологію, отримуючи волокнистий матеріал, який розташований хаотично і містить в собі повітря, що і перешкоджає втраті тепла. Чим більше щільність, тим більша теплопровідність. Переваги вати – вона екологічна, не горить і за ціною доступна.

утепление пола на балконеПінопласт – являє собою спінені (ніздрюваті) пластичні маси. Товщина пінопласту може бути від 20 до 1000 мм при цьому може мати різний розмір плит. Осередки пінопласту мають замкнутий круг і завдяки цьому перешкоджають холоду і значно підвищують показники звукоізоляції. Чим більше буде ширина пінопласту, тим вищими будуть показники звукоізоляції.

Пінофол (фольгований) – це м’який і легкий матеріал, екологічно чистий матеріал, нешкідливий для людини, має товщину від 3 мм до 10 мм, ширина рулону становить від 20 мм до 120 мм. Пінофол працює і взимку і влітку, взимку зберігає тепло, а влітку прохолоду, він простий і зручний в монтажі. Водостійкий матеріал, який не схильний до грибка і цвілі. Пінофол – це матеріал з якого варто почати утеплення балкона, щоб в подальшому уникнути конденсату, може використовуватися сам по собі, або в поєднанні з іншими утеплювачами.

Внутрішнє утеплення балкона – технологія нанесення:

Технологія утеплення починається з скління балкона або лоджії закладаються щілини піною і після цього можна приступати до утеплення. По периметру стін укладається гідроізоляційний матеріал, він же пінофол, щоб уберегти утеплювач від намокання, в момент утворення конденсату.

Наступний етап – це каркас, його ще називають латами, він встановлюється поверх пінофола, ширина брусків як правило використовується 40мм / 20мм, виняток буває підлога, ширина брусків для підлоги може бути 50мм / 70мм, це залежить від того на скільки треба підняти підлогу, щоб підлога була в рівень з порогом. Далі, в осередки обрешітки ми кріпимо утеплювач, задуваємо піною і у нас готова основа під обшивку дерев’яною чи пластиковою вагонкою! Сподіваємося, наша інформація буде для вас корисною, за додатковою консультацією звертайтеся до наших менеджерів!

Сделаем для балкона все!

Как мы работаем
Вам понравится
1
Позвоните или оставьте
заявку
2
Консультация и предварительный расчет стоимости
3
Вызов специалиста на замер
4
Подписываем договор, заказ идет в работу
5
Наслаждайтесь новыми изделиями

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...