Внутрішнє утеплення балкона – раніше балконам і лоджіям приділяли зовсім мало уваги, можливо через те, що площа досить невелика і її розглядали радше як склад для зберігання непотрібний речей і продуктів.
Але в наш час всі знаходяться в пошуку додаткового простору і розглядають такі варіанти як об’єднання балкона або лоджії з житловим приміщенням, наприклад кухнею або кімнатою, також роблять окремий кабінет або додаткову зону відпочинку. Для того, що б це реалізувати варто попередньо утеплити ці квадратні метри.
Додатково утепливши балкон ви зможете істотно підвищити показники теплоізоляції, при цьому створити комфортні умови і знизити витрати на обігрів вашого балкона.
З чого ж почати утеплення балкона? Першочергове – це засклення балкона надійною герметичною конструкцією, бажано розглядати теплий п’ятикамерний профіль з двокамерним склопакетом!
Внутрішнє утеплення балкона – матеріали для утеплення
Далі, розглянемо і порівняємо матеріали для утеплення балконів і лоджій:
Екструзійний пінополістирол (Піноплекс) він же стиродур – це найпопулярніший утеплювач його використовують як для внутрішнього, так і для зовнішнього утеплення, він витримує великі навантаження, утеплюють ним все, починаючи від стелі, стін, підлоги, закінчуючи дахом. Стиродур – це затребуваний щільний матеріал з хорошими теплоізоляційними властивостями, так само він стійкий до вологи і займання. Має доступну ціну і хороші відгуки і дуже популярний серед покупців. Мінеральна вата, вона ж базальтова вата – це м’який утеплювач, може бути різних розмірів товщиною 5-10 см, як правило, шириною 60 см, довжиною 125. Щільність від 11 до 350кг / м3. Для отримання базальтової вати беруть гірські породи, а саме базальт. При виготовленні вати використовують спеціальну технологію, отримуючи волокнистий матеріал, який розташований хаотично і містить в собі повітря, що і перешкоджає втраті тепла. Чим більше щільність, тим більша теплопровідність. Переваги вати – вона екологічна, не горить і за ціною доступна. Пінофол (фольгований) – це м’який і легкий матеріал, екологічно чистий матеріал, нешкідливий для людини, має товщину від 3 мм до 10 мм, ширина рулону становить від 20 мм до 120 мм. Пінофол працює і взимку і влітку, взимку зберігає тепло, а влітку прохолоду, він простий і зручний в монтажі. Водостійкий матеріал, який не схильний до грибка і цвілі. Пінофол – це матеріал з якого варто почати утеплення балкона, щоб в подальшому уникнути конденсату, може використовуватися сам по собі, або в поєднанні з іншими утеплювачами. Технологія утеплення починається з скління балкона або лоджії закладаються щілини піною і після цього можна приступати до утеплення. По периметру стін укладається гідроізоляційний матеріал, він же пінофол, щоб уберегти утеплювач від намокання, в момент утворення конденсату. Наступний етап – це каркас, його ще називають латами, він встановлюється поверх пінофола, ширина брусків як правило використовується 40мм / 20мм, виняток буває підлога, ширина брусків для підлоги може бути 50мм / 70мм, це залежить від того на скільки треба підняти підлогу, щоб підлога була в рівень з порогом. Далі, в осередки обрешітки ми кріпимо утеплювач, задуваємо піною і у нас готова основа під обшивку дерев’яною чи пластиковою вагонкою! Сподіваємося, наша інформація буде для вас корисною, за додатковою консультацією звертайтеся до наших менеджерів!
Пінопласт – являє собою спінені (ніздрюваті) пластичні маси. Товщина пінопласту може бути від 20 до 1000 мм при цьому може мати різний розмір плит. Осередки пінопласту мають замкнутий круг і завдяки цьому перешкоджають холоду і значно підвищують показники звукоізоляції. Чим більше буде ширина пінопласту, тим вищими будуть показники звукоізоляції.
Внутрішнє утеплення балкона – технологія нанесення:
заявку