ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Скління балкона в кредит / програма IQ Energy | Кредит на балкон з компенсацією 35% Київ: скління і обробка -4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

Скління балкона за програмою Iq energy в фірмі 4ETAG ™

окна по программе кредитаЗ моменту переходу України в режим економного використання енергоресурсів населення отримало унікальну можливість утеплювати своє житло і отримувати за це хорошу компенсацію! Одним з джерел виплати грантів є проект європейського зразка «Iq energy». Він частково фінансує такі утеплювальні заходи, як установка енергоефективних вікон. Один з напрямків – скління балкона за програмою iq energy. У чому вигода? Ви зможете замовити елітні вікна дешевше, так як протягом 2-3-х місяців вам повернуть 35% їх вартості!

Умови програми Iq energy, оформлення

балкон под ключ в кредитУ 2018 р видача кредитів на скління балкона за програмою iq energy проводиться на більш вигідних для клієнтів умовах. Замість 15% (як було раніше) компенсується 35% витрат на віконні блоки.

Але! Є умова. Вікна повинні відповідати нормам теплозбереження. Тобто ваш балконний фасад повинен складатися з 5-7-камерного профілю, 2-3-камерних склопакетів і включати опції енергозбереження. Сам процес отримання гранту можна розбити на три етапи.

  • КРОК 1. Вибір вікон в інтернет магазині 4ETAG ™ під скління балкона за програмою iq energy. Найкраще це робити спільно з нашим консультантом. Він підбере відповідні системи, розрахує замовлення, озвучить вам суму, яку ви заощадите, займеться підготовкою необхідних паперів для банку.
  • ЕТАП № 2. Оформлення кредиту. На вироби ПВХ можна отримати до 50 тис. грн. Для цього необхідно пройти спеціальну реєстрацію і отримати схвалення банку на видачу коштів. За правилами Iq energy 35% від цієї суми вам відшкодують через два місяці. Період погашення решти суми кредиту буде залежати від обраного вами банку.
  • КРОК 3. За фактом оплати проводиться енергоефективне скління балкона за програмою iq energy з гарантійним терміном обслуговування в п’ять років. Для цих цілей ми рекомендуємо системи класу люкс брендів Рехау, Саламандер, ВДС, КБЕ, Віку, Декко, Виндом і ін. Обговорити всі деталі можна по телефону, а також онлайн.

кредит на остекление балконов4ETAG ™ – скління балкона за програмою iq energy

Ми виконуємо замовлення по кредитним програмам утеплення з компенсацією з моменту їх впровадження. Знаючи всі деталі, ми здійснюємо детальний інформаційний супровід своїх клієнтів і забезпечуємо професійний рівень теплого скління. Окрім цього:

  • Ви отримаєте знижки.
  • Вам забезпечать безкоштовне виконання вимірів.
  • Подарують енергонапилення на скло.
  • Запропонують великий асортимент віконних систем за лояльними розцінками.
  • Виконають скління будь-яким способом, включаючи винос і французькі вікна.
  • Ви зможете взяти участь в акціях.

Наші гарантії: п’ятирічне обслуговування, укладення договору, виконання всіх умов замовлення, доступні ціни!

Сделаем для балкона все!

Как мы работаем
Вам понравится
1
Позвоните или оставьте
заявку
2
Консультация и предварительный расчет стоимости
3
Вызов специалиста на замер
4
Подписываем договор, заказ идет в работу
5
Наслаждайтесь новыми изделиями

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...