ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Металопластикові вікна на балкон Київ / Ціна від 4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

Іноді виникає думка чи потрібно склити балкон, як це зробити і для чого це робити. Чи можемо вам дати відповіді на всі ці питання. Чи потрібно склити, звичайно ж так, оскільки це як мінімум закрита корисна площа, куди не потрапляють погодні опади, місце де знайдуться місця для сезонних речей або які рідко використовуються. Також з балкона можна зробити продовження житлової кімнати або маленький кабінет. Також балкон ми не просто склимо, а й обшиваємо і утеплюємо всередині, так би мовити «балкон під ключ» робимо. Як це все зробити, як мінімум набрати нас і обговорити що саме хочете зробити на балконі, і ми інше підкажемо і порадимо. Для чого це робити, для того щоб отримати комфорт вже зараз, щоб зменшити витрати за опалення, щоб отримати додаткову площу для зберігання речей і найголовнішим моментом, що зараз дешевше, не відомо, що буде далі з ціною.

Недорогі металопластикові вікна на балкон

Під таку назву ми використовуємо системи виробництва Україна і доступні фурнітури з Туреччини, України або Німеччини. Склопакети на такому балконі в основному йдуть однокамерні в 2 скла. По комплексу робіт робимо скління і можемо обговорити і зробити роботи всередині балкона також, основний плюс комплексного замовлення, це те, що робить це одна монтажна бригада і в один день разом з склінням. Варіант скління в 2 скла, цей варіант просто для закриття площі від вітру, дощу і снігу. Зберігати картоплю або речі на такому балконі не вийде)

Теплі металопластикові вікна на балкон

Тут вже використовуємо і радимо робити двох камерний склопакет в 3 скла. Утеплення також рекомендуємо зробити на стелю і на підлогу. Профільну систему оптимально брати товщиною 60мм, а ще краще 70мм або більше. Склопакети обов’язково з енергозбереженням на одне скло, а краще навіть на 2 скла і заповнення склопакета аргоном між склом. На рахунок утеплювача при такому склінні, то потрібно використовувати стиродур або пінопласт, але підвищеної щільності. Тепла підлога на балконі також не завадить. – описуємо тепле скління.

Металопластикові вікна на балкон під ключ

 

Ми використовуємо тільки найкращі, щоб ви змогли повністю насолодитися вашим балконом і зрозуміти різницю між тим що було і тим що стало. Використовуючи перевірених постачальників, ми маємо можливість надавати гарантію на матеріали в 1 рік і самі металопластикові вікна протягом 5 років. Обслуговування фурнітури ми робимо безкоштовно в термін 2 роки, якщо фурнітура імпортних виробників. Від компанії 4 Етаж Балкон під ключ ви завжди зможете отримати хорошу ціну, вирішення ваших питань і якісну роботу від реальних фахівців.

Сделаем для балкона все!

Как мы работаем
Вам понравится
1
Позвоните или оставьте
заявку
2
Консультация и предварительный расчет стоимости
3
Вызов специалиста на замер
4
Подписываем договор, заказ идет в работу
5
Наслаждайтесь новыми изделиями

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...