ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Шафа на балкон Київ | Балкон під ключ: виготовлення та встановлення шафи на балкон -4ETAG ™
096 146 92 29Звоните с 9:00 до 18:00

Шафа на балкон у Києві – компанія 4ETAG™

шкаф на балкон под заказЯкщо у Вас багато речей по квартирі, які вам потрібні, але іноді, і при цьому зберігаються у всій квартирі, де є місце, то є вихід, як зберігати їх разом і завжди знаходити з першого разу. Це встановити на ваш балкон місткий шафа.

ВАЖЛИВО! Окремо по шафах ціни уточнювати у менеджера!

Перед установкою шафи ми радимо, щоб сам балкон вже був засклений і хоч мінімально утеплений. Просто немає сенсу ставити шафа на НЕ засклений балкон, зовнішнє середовище: дощ, сніг, вітер – швидко зруйнують саму шафу і все що буде в ньому. Поверхня на яку буде встановлюватися шафа повинна бути рівною, і підготовлена, тобто, підлога повинна бути герметичний і не пропускати вологість, бути рівним. Також рекомендуємо вирівняти або обшити стіну, до якої будемо встановлюватись шафа.

Шафа на балкон – матеріали для виготовлення шафи

Вартість шафи коливається от 3000 грн. і до 7500 грн. Вартість на пряму залежить від матеріалу з якого буде робитися шафа, розміру і кількості полиць. І не залежить від поверху, місця установки або вашого місця розташування.

установка шкафов на балкон При замовленні балкона під ключ – знижка на шафу в розмірі 15%

  • Матеріал, з якого можна робити шафа – це ДСП листи, як ламіновані, так і звичайні, також можна використовувати пиломатеріали.
  • Також можна використовувати такий матеріал як МДФ плити.
  • Для поличок можна вибирати такий же матеріал або щось готове до ладу-магазинах, при цьому важливо знати, що Ви плануєте ставити на полицях, який буде вага навантаження. Знаючи це підбирається товщина ДСП (16 мм або 18 мм) і відповідно кріплення йде з урахуванням можливого ваги.
  • Кріпиться між собою це все буде на саморізи, в випадки шафи з пиломатеріалів, або на спеціальні з’єднувачі, в випадки шафи з ДСП листів.

Шафа на балкон – установка шафи будь-якої складності і з будь-яких видів матеріалу

тумба на балкон киевДля установки шафи необхідно закріпити дерев’яні бруски в стіну з одного боку і в металопластиковий профіль з іншого боку. Само собою зрозуміле те, що замість склопакета ми порадимо Вам встановити сендвіч-панель, що-б з вулиці внутрішню частину шафи не було видно, плюс пластикова панель захищає вміст шафи від сонячних променів і вигорання. Дерев’яні бруски кріпляться САМЕ до металопластикового профілю – ні до сендвіч-панелі !!! Монтуються полки на дерев’яні бруски і навішуються фасад шафи. При наявності всіх матеріалів і необхідного інструменту установка шафи може зайняти від 1 до 3 днів (при фарбуванні лаком).

Зробити шафа на балкон ми зможемо що в Києві, що в Київській області

Полезные услуги
Для балконов и лоджий
Жалюзи на окна, балконы, лоджии
Освещение на балконе
Удобная сушилка для белья
Теплое остекление
Обустройство пола
Изготовление и установка шкафов
Жалюзи для балконного окна
Светодиодная подсветка
Удобная сушилка для белья
Теплое остекление
Теплый пол
Изготовление и установка шкафов
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...