Главная > Винос балкону
Винос балкону Київ майстрами компании

Винос балкону в Києві і передмісті

Винос балконів – ідеальний спосіб збільшення житлової площі

На сьогодні виготовлення виносних балконів має величезний попит серед замовників. Ви хочете максимально збільшити корисний об’єм балкону, отримавши при цьому практичне широке підвіконня і можливість установки корпусних меблів. Оптимальним способом такого облаштування є винесення балкону, який має виконуватися відповідно до усіх вимог і загальноприйнятих норм, без погіршення показників теплоізоляції.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Перелік послуг з професійного скління виносних балконів

Розширення балкону (винос балкону по підлозі)

Винос балкону по підлозі

При облаштуванні балкону з виносом виконують зміщення назовні вікон або ж самого парапету на 30-35 см. Виносний каркас виварюють з металопрокату з кутом 35-45 мм. Розміщення тримальних вузлів, визначається залежно від виду парапету, ширини каркасу, ваги віконних конструкцій. В середньому кожен вузол витримує до 400-450 кг, тому конструкція надійна і міцна. Самі ж віконні рами встановлюються на направляючий кут або пластину, що приварюється по периметру і забезпечує рівномірний розподіл вагових навантажень на усіх виносних вузлах.

На першому етапі виконуються зварювальні роботи з виготовлення металевої конструкції, на основі якої замірник знімає остаточні розміри металопластикових рам і відправляє їх на виробництво. Далі доставлені вироби ПВХ встановлюють на готовий каркас, виконуються роботи із зовнішнього оздоблення, утеплення виносу і внутрішньої обробки балкону.

Качественный вынос балкона от пола в компании

Винос балкону від підлоги – пропозиції фахівців

Розрізняють декілька варіантів виносу, а саме:

  • винос “косинка”, робиться по лінії підвіконня. Зона скління виноситься за межі захищеного простору на 25-30 см. Це розширення виконують шляхом кріплення до парапету кронштейнів, які після обшивки набувають вигляду “косинки” над перилами. На рівні візуального сприйняття балкон збільшується на 30 %.
  • винос “від підлоги” виконується по краю огорожі балкону і дозволяє розширити його на 30-35 см. Рекомендується для теплого скління, оскільки передбачена додаткова можливість утеплення підвіконня і усієї площі парапету з вулиці.
  • винос “по підлозі” дозволяє розсунути загальну площу з усіх боків на 50 см. Це найдорожчий і технологічно складний варіант винесення. Повністю демонтується стара огорожа, зміцнюється плита, після цього монтується новий парапет і робиться скління.

Співробітники компанії пояснять усі тонкощі процесу виносного скління, абсолютно безкоштовно зроблять заміри балкону/лоджії.

Оконные бренды

Балкони з виносом – переваги такого облаштування

У порівнянні із звичайним склінням переваг у виносних балконах набагато більше, ніж недоліків:

Необходимые строительные работы по выносу балкона по полу

Надійний винос балкону по підлозі у Києві

  • створення затишного, функціонального і теплого приміщення;
  • додаткове посилення і утеплення парапету;
  • можливість установки широкого подвіконня.

Подібне облаштування має вирішальне значення для створення максимального затишку, об’єднання з кімнатою, перетворення на комфортне робоче місце або в красивий зимовий сад.

Монтажні бригади, що роблять винесення, мають великий досвід виконання подібних робіт. Закуповують тільки якісні витратні і оздобні матеріали. Для зовнішньої обшивки використовують сайдинг, а не пластикову вагонку, яка з часом відлітає. Ви можете бути впевнені у надійності зварювання металевого каркаса, якості утеплення і скління!

Как мы работаем

Замовити винос балкону в Києві: гарантія якості і надійності

Выгодные предложения по балконам с выносом

Винос балкону з обшивкою профнастилом

Звернувшись у віконну компанію “4 этаж”, Ви отримаєте слушні поради з підбору варіанту винесення саме для Вашого балкону, а також вигідні умови і цінові пропозиції по склінню. Замірник безкоштовно проконсультує, зніме точні розміри, складе перелік необхідних матеріалів. Наші менеджери на основі точної інформації розрахують остаточну вартість усіх необхідних робіт з облаштування балкону.

Договір можна оформити, як за місцем, так і в офісі компанії. Спочатку вноситься передоплата у розмірі 50% від загальної суми замовлення. Сума, що залишилася, вноситься після прийняття виконаних робіт.

Замовляти у нас вигідно: діють знижки пенсіонерам, акційні пропозиції! Гарантія 5 років – ми впевнені в якості і професіоналізмі наших співробітників! Звертайтеся!

Галерея