Главная > Винос балкону косинка

Винос балкону “косинка” від підвіконня: створіть простір!

Качественный вынос балкона косынка в Киеве от компании

Винос балкону “косинка” – компанії “4 этаж”

Для чого облаштовують балкони, лоджії? З метою отримати додаткову корисну та ще і комфортну площу. Беручись за ремонтні роботи, добре подумайте – чи не бажаєте Ви більшого? Чи усі варіанти використали для отримання максимального результату?

Одна із додаткових можливостей благоустрою – це РОЗШИРЕННЯ простору чи винос балкону “косинкою”.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Винос балкону “косинка” – все “Від… і До.”

Що це таке?Як це робиться?Який ефект?

Винос балкону “косинка” – що це таке?

Вынос балкона косынка в балконной компании «4 этаж»

Винос балкону “косинка”

Визначення винесення “косинкою” точно відбиває суть реконструкції. «Винос» – означає висунення лінії вікон за межі парапету. “Косинкою” називається трикутний варіант кріплення самої конструкції із металічних кутиків.

На балконах винесення може робитися по усьому периметру або по декількох сторонах, наприклад, тільки з боків. На лоджіях переноситься тільки фронтальна частина вперед через специфіку будови.

Розширення простору за методою винесення балкону “косинкою” здійснюється по лінії підвіконня

Площа підлоги при цьому залишається незмінною. “Розсування” фасаду не безмежне.

Зазвичай, зону скління переносять на 25-30 см і, зверніть увагу, це немало. Загальна квадратура збільшиться до 30%!

Винос балкону “косинка” – як це робиться?

Выноса балкона косынка – окончание работ

Винос балкону “косинка” у Києві

  • Етап 1. Аналіз технічного стану балкону, лоджії. За його результатами майстри визначають можливість проведення реконструкції. У разі аварійності балкону, лоджії – робляться зварювальні роботи з посилення огороджувальних перил. Фахівці компанії “4 этаж” дають максимально точну експертну оцінку – від цього залежить БЕЗПЕКА подальшої експлуатації!;
  • Етап 2. Планування, підготовка. Під час цього етапу робляться заміри, визначається перелік робіт, виконується розрахунок вартості. Далі – вибір вікон, матеріалів для винесення, зовнішнього, внутрішнього оздоблення, комплектуючих;
  • Етап 3. Будівельно-ремонтні роботи. Якщо технічний стан балкону або лоджії задовільний, то до зовнішньої верхньої частини парапету кріпляться Г-подібні кронштейни. Це і буде основою для розширення і встановлення вікон;

Якщо бічні поручні не відповідають нормативам міцності – вони не зможуть виконувати опорну функцію для висувного фасаду!

*У цьому випадку старий парапет просто посилюється новими металевими елементами;

*Це значною мірою “розвантажить” основу підлоги від ваги віконних блоків, що встановлюються по розширеному периметру;

  • Етап 4. Зовнішня обробка. Ззовні нарощений “фартух”, прикріплений до бетонної стіни лоджії, можна закрити оцинкованими листами з полімерним покриттям. Для більшої естетичності зовнішню нижню частину обшивають ПВХ-сайдингом, профнастилом на вибір Замовника;
  • Етап 5. Утеплення. Якщо Ви спочатку планували утеплений благоустрій, то йдемо довгим шляхом. Разом із встановленням енергозбережних вікон робиться теплоізоляція парапету (всередині, зовні), стелі, основи. Встановлюються автономні обігрівачі, підключається підігрівання підлоги;
Перечень работ по остеклению лоджии косынка

Винос лоджії за типом “косинка”

Часто винесення балкона “косинкою” передбачає “холодне” скління. В цьому випадку заходи з утеплення зведуться до мінімуму. Завершать етап в обох випадках внутрішні оздоблювальні роботи (за бажанням Замовника, деякі Замовники внутрішні роботи роблять самостійно). Серед матеріалів застосовують МДФ, пластик, ПВХ-панелі, обшивку вагонкою. Збільшене підвіконня оформлюється в загальному стилі інтер’єру – є широкий вибір кольорової гами при виборі підвіконь Danke або WDS.

Винос балкону “косинка” – який ефект?

Результат потрійний: естетичний, практичний, функціональний.

Преимущество выноса балкона косынка в дополнительной жилой площади

Винос балкону “косинка” – головні переваги

  • Незважаючи на те, що розширення здійснюється по лінії підвіконня, – візуальний ефект перевершить очікування! А враховуючи те, що простір збільшується на рівні рук, то вважайте, що вам їх “розв’язали”. Активність діяльності не обмежується вузькими стінами! Свобода руху Вам на допомогу!
  • Фізичне збільшення квадратури – надійне капіталовкладення. Додаткова площа – законно Ваша. Користуйтеся і насолоджуйтеся комфортом!
  • Збільшаться і функціональні можливості балкону, лоджії, а можливо, повністю зміниться їхнє призначення. Все залежить від вашої ідеї перепланування. Проглянемо варіанти. Розширене підвіконня може стати зоною робочого місця, квіткової оранжереї, стільницею для виробів, колекцій і навіть барною стійкою. Додайте сюди потенціал інтер’єру. Вмонтовані шафи, полички, навісні антресолі зроблять простір ергономічним і ефективним.
Как мы работаем
Профессиональные услуги по выносу балкона с утеплением от компании

Винос балкону “косинка” з утепленням

Винос балкону “косинка” Київ і передмістя: професійні послуги компанії “4 этаж”

Чи можна засклити балкон з виносом самостійно? Враховуючи технічні складнощі висотних робіт і жорстких вимог безпеки, без володіння спеціальними навичками, я би сказав, – скоріше ні.

Благоустрій з розширенням прирівнюється до реконструкції і вимагає професійного підходу на усіх етапах. Компанія “4 этаж” має великий досвід скління з виносом різного ступеня складності. Використайте увесь потенціал по максимуму сьогодні, щоб не жалкувати за втраченими можливостями завтра.

Ми візьмемо Ваше замовлення до виконання з гарантією бездоганного результату!

Галерея

Віктор Гуменюк

Google