Главная > Вікна
Остекление балкона специалистами компании 4 этаж

Скління балкону – вибір ПВХ

Вибір ПВХ або які купити вікна для балкону

Віконні системи завжди в центрі уваги. На рівні очей, на лінії рук, на очах у неба і сонця. Вікна – це естетика, зручність і тепло одночасно! Чим більше світла на балконі – тим яскравіший “настрій” кімнати. Чим краща фурнітура – тим функціональніша конструкція. Купуєте вдосконалені ПВХ, отже бережете тепло! Звертаєте увагу на дизайн, отже створюєте затишок! Вибирайте загалом, але не втрачайте деталі!

Вікна ALMplast – економно, АЛЕ якісно

На питання бути склінню чи не бути – обираємо друге!

ПВХ системи ALMplast – найбюджетніший варіант у заводській якості.

Супер низькі ціни ALMplast забезпечує вітчизняне виробництво. Довіряйте українському! Профіль виготовляється на високотехнологічному австрійському устаткуванні. Місцеві виробники врахували особливості клімату : ALMplast відмінно витримує проливні дощі і люті морози.

Оконные бренды

Вікна WDS (ВДС): Варіативні, Доступні, Стійкі

Віконні системи WDS – перспективні! Цей український профіль надає вибір: від найдешевших до елітних конструкцій. При цьому у будь-якій комплектації WDS Ви отримаєте дешевше за імпортні аналоги! Почніть планувати з малого – отримаєте економію.

Використайте потенціал п’яти камер – придбаєте енергозбереження. Бажаєте кращого – вибирайте вікна класу люкс. Це усе WDS!

Вызвать замерщика

Бесплатно

Вікна Rehau – в сучасному дусі ноу-хау

Системи Rehau – рекордсмени популярності. Цьому німецькому профілю часто віддають перевагу клієнти – до них з повагою ставляться віконники-професіонали. Золота середина, оптимальний вибір, – назвіть, як завгодно, і ви потрапите в ціль.

Rehau – це гармонійне співвідношення якості і ціни, енергозбереження і функціональності, естетики і практичності. Вікна з видом у майбутнє – це Rehau!

Как мы работаем

Вікна Veka: Практично, Міцно, Популярно

Veka – профіль спільного виробництва Німеччини і України. Це ПВХ виробництва з жорстким характером і твердими принципами у прямому розумінні.
Відмінна риса Veka – чудова міцність модельного ряду.

Усі системи мають замкнуте сталеве армування, стабільну товщину стінок пластику 3 мм!!

Універсально і довговічно. Цей принцип роботи вивів Veka в лідери надійних конструкцій!

Акция
Виклик замірника балкону БЕЗПЛАТНО

До конца акции осталось:

Вікна Salamander – максимум тепла, максимум комфорту

Salamander – це німецька якість з акцентом на енергозбереження. Максимальні показники опірності теплопередачі, найбільша товщина встановлюваного склопакету роблять системи недосяжними для конкурентів в питаннях теплозбереження. Вікна Salamander заслужено зривають оплески за дизайн і характеристики міцності. Гармонія у всьому, елітність зокрема – вибір під маркою Salamander!

Широкий выбор ПВХ профилей в компании 4 этаж

Вибір ПВХ для скління балконів

Компанія 4 этаж – віконних справ майстер: виготовлення і монтаж

На стадії планування ремонту питань більше, ніж відповідей. Не завжди вдається самостійно розібратися у всьому. Звертайтеся до наших консультантів – отримаєте інформацію без яких-небудь зобов’язань. Фахівці компанії допоможуть зорієнтуватися у виборі:

  • віконних систем за ціною;
  • віконних систем по якості;
  • віконних систем за технічними можливостями.

Для більшої точності – викликайте замірника, фірма бере витрати на себе.

Упорядковуйте балкони з нами – зручно, вигідно, швидко!

Способы оплаты

Віктор Гуменюк

Google