Главная > Внутрішня обробка балкону

Внутрішня обробка балкону від компанії “4 этаж”

Внутрішня обробка Балкону під Ключ, місто Київ

Внутрішня обробка Балкону під Ключ

Ви засклили ваш балкон і він тепер красивий ззовні і захищає Вас від дощу, снігу і вітру? Чи варто замислитися ще, як зробити його теплішим і естетично красивішим усередині? Звичайно ж, ТАК! Ви ж хочете виходити на свій балкон і почувати себе комфортно, затишно, при цьому не втрачати корисну площу самого балкону. Варіантів є багато і можливість повинна збігатися з бажанням!

Естетичний вигляд можна зробити за допомогою внутрішньої обшивки дерев’яною вагонкою або пластиковою вагонкою.

Також під обшивку можна і треба завести шар утеплення. Матеріал можна вибрати будь-який на Ваш смак і колір.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Внутрішня обробка балкону деревом

Внутрішня обробка балкону дерев'яною вагонкою - компанія 4etag

Внутрішня обробка балкону дерев’яною вагонкою

Дерев’яна вагонка підійде більше людині, яка любить натуральні і перевірені матеріали. Любить натуральну текстуру дерева, і при цьому дивитися на маленьку частинку природи. Запах нової дерев’яної вагонки запам’ятовується на довгий час, а надалі ще й тішить око своїм зовнішнім виглядом. Зберегти текстуру, вид і саму дерев’яну вагонку треба буде за допомогою покриття лаком, фарбою, морилкою або олією.

При виборі цього виду внутрішньої обробки балкону треба враховувати те, що дерев’яна вагонка чутливіша до перепаду температури на балконі, тому ми рекомендуємо використовувати на балконах автономні обігрівачі, як правило це електричні обігрівачі.

Цей вид опалювання хороший тим, що Ви вмикаєте обігрівач при різких коливаннях температури, щоб підтримувати комфортну температуру на Вашому балконі.

Как мы работаем

Внутрішня обробка балкону пластиком

Преимущества профессиональной внутренней отделки балкона под ключ

Балкон під ключ – внутрішня обробка балкону

Пластикова вагонка – це вибір людини, яка зацікавлена у збереженні лісу і має обмеження у коштах.

Панелі вагонки можуть мати будь-який колір і будь-яку текстуру видиму раніше вашим оком. Вона підійде вам для використання у будь-який куточок вашого балкону.
  • Але має невеликий недолік – це пластик і він не дуже стійкий до зовнішніх механічних ушкоджень.
  • Але є також великий плюс – пластикова вагонка відмінно зберігає тепло навіть при мінімальному утепленні і не потребує  особливого догляду в експлуатації.
Цим пластикова вагонка приваблює дуже багато наших Клієнтів – вона естетична, практична, не вимоглива і дешевша за аналог в дереві.
ПРО НАС – Балконна компанія “4 ЭТАЖ”

Проте, остаточний вибір в тому, яка внутрішня обробка балкону Вам більше “до душі”, як завжди за Вами, ми лише радимо – Ви приймаєте рішення!

Галерея

Віктор Гуменюк

Google