Главная > Зовнішня обшивка
Комплекс работ по внешней отделке балкона

Зовнішня обробка балкону сайдингом

Зовнішня обробка балкону від компанії 4 этаж

Отже ви наважились на утеплення балкону і хочете встановити новий металопластиковий профіль та утеплювач ззовні, і Вас цікавить зовнішня обробка балкону.

Це комплекс робіт, які ми виконуємо, але хотілося б більш детально зупинитися на останньому.

Зовнішня обробка балкону важлива і з точки зору естетичного й індивідуального зовнішнього вигляду Вашого балкону, і в цьому дійсно варіантів багато (широкий вибір в колірній гаммі) і з точки зору герметичності, і з точки зору міцності. За усіма цими критеріями зовнішня обробка балкону має бути “на висоті”.

Оконные бренды

Зовнішня обробка балкону – міцність матеріалів

Внешняя отделка балкона - советы по выбору материалов

Зовнішня обробка балкону – вагонкою ПВХ

Розпочнемо з міцності матеріалів. До недавнього часу дуже популярним матеріалом, з якого виконувалася зовнішня обробка балкону, була ПВХ вагонка, саме звичайна пластикова вагонка.

Красиво виглядає збоку, відносно не складно монтується, не дорого коштує, проте є велика кількість недоліків, з якими Замовники зіткнулися в процесі експлуатації, – це матеріал для внутрішньої обробки, тому вагонка не витримує поривів вітру, стає крихкою при морозах. Ну і само собою це призводить до того, що або в одній або декількох панелях виникають тріщини, дірки або їх просто зриває, адже панель кріпиться до дерев’яного каркасу обрешетування за допомогою будівельного степлера, тобто тримається на скобах і навіть стикування панель в панель не рятує від того, що частина ПВХ вагонки “випадає”.

Тому зовнішня обробка балкону повинна виконуватися будівельними матеріалами, призначеними для зовнішнього використання, стійких до атмосферних чинників і з надійним кріпленням до опорного каркасу.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Внешняя отделка балкона - вариант обшивка сайдингом

Зовнішня обробка балкону сайдингом

Зовнішня обробка балкону – варіанти обробки

Ми зможемо запропонувати два варіанти:

  • зовнішня обшивка сайдингом;
  • зовнішня обшивка профнастилом.
Зовнішня обшивка сайдингом – використовуємо легкий, надійний, міцний полівінілхлоридний матеріал, призначений виключно для зовнішнього використання. Товщина матеріалу 1,5мм. Переваги такого матеріалу: палітра приємних кольорів під будь-який смак, не дорогий по вартості, естетика виду.

Зовнішня обшивка профнастилом – використовуємо холоднокатаний метал, оброблений гарячим оцинкуванням – профнастил.

Особенности внешней отделки балкона профнастилом

Зовнішня обробка балкону профнастилом

Тут маємо матеріал завтовшки від 0,3мм до 1мм. Різновид самого листа дуже великий через різну висоту гребеня і місця його установки.

Покриття полімерним складом надає Вам великий вибір кольорів і надійний металевий каркас, який не допустить появи корозії.

Вибір кольору залишається виключно за Вами, замірник може підказати, які матеріали більш затребувані і чому, які кольори частіше замовляють, але остаточний вибір за Замовником.

Зовнішня обробка балкону – компания 4 этаж

Остекление и внешняя отделка балкона - советы профессионалов

Скління і зовнішня обробка балкону -“4 этаж”

Зовнішня обшивка балкону виконується до скління, тому Вам до укладення і підписання договору треба визначитися будете Ви це робити чи ні. Від цього залежить:

  • обсяг робіт на Вашому балконі;
  • закупівля матеріалу;
  • остаточні розміри виробів.

Обрешетування під зовнішню обшивку

Как мы работаем

Замірник повинен враховувати облаштування каркасу під обшивку, кількість часу, яку займе виконання робіт по Вашому балкону, тому що у монтажників є свій графік по роботі на об’єктах.

Віктор Гуменюк

Google