Главная > Утеплення балкону

Утеплення балкону – крок до тепла з компанією 4 этаж

Рекомендації утеплення балконів

Квадратних метрів багато не буває. Найпопулярнішим і, певно, найбільш доступним способом залишається збільшення житлової площі за допомогою утеплення балкону. Утеплення може бути, як часткове, так і комплексне.

Питання часткового утеплення вирішується склінням, а ось комплексне утеплення включає так само утеплення підлоги, стін і стелі.

Стосовно скління діють усі ті самі правила і принципи, що і при будь-якому іншому склінні.
А ось утеплення стін, підлоги і стелі розглянемо більше детально.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Утеплення балкону, що можна і треба використати при утепленні?

Утепление балкона мин. ватой

Утеплення балкону мінеральною ватою

На утеплення балкону і лоджії використовують пінопласт, стиродур і мінеральну вату. Ці матеріали, окрім термоізоляційних властивостей, так само мають звукоізоляційні властивості.

  • Пінопласт – найбільш розповсюджений і найдоступніший матеріал для утеплення. Використовується близько 50 років у галузі будівництва і ремонту. Майже не піддається розкладанню і має високу стійкість до проникнення вологи.
  • Пінополістирол – має підвищені властивості міцності, термоізоляції, погано запалюється.
  • Стиродур – так званий “пресований пінопласт”, має максимальну щільність, високу термоізоляцію. Має незначну товщину, але чудові характеристики, завдяки чому не зменшує простір приміщення, що утеплюється. Залишається одним з найдорожчих матеріалів для утеплення.
  • Мінеральна вата – так само, як і пінопласт, є одним з бюджетних варіантів утеплення і не найефективнішим у плані термоізоляції. Використовується для заповнення порожнеч, що утворилися в процесі винесення балкону.
Как мы работаем

Утеплення балкону, види утеплення

Утеплення балкону можна розділити на два основні види робіт: зовнішнє і внутрішнє утеплення.

Комплекс работ по утеплению балкона

Внутрішнє утеплення балкону пінопластом

  • зовнішнє утеплення;
  • внутрішнє утеплення.

Зовнішнє утеплення роблять в першу чергу не для термоізоляції, а для герметизації балкону, закриття усіх зовнішніх щілин, в які можуть потрапляти холодне повітря і волога. А волога може призвести до обмерзання, що у свою чергу може спричинити ще більше порушення герметичності утеплення, як зовнішнього, так і внутрішнього.

Зовнішнє утеплення – це не найпростіший вид будівельних робіт, дійсно якісно роботи з зовнішнього утеплення можуть зробити промислові альпіністи або висотники.

Перехиливши тіло через край поручнів, людина просто фізично не може дістати до усіх необхідних місць, мало того, що ця робота буде виконана не професійно, до всього – це все ще дуже небезпечно. Не піддавайте небезпеці своє життя або життя інших людей, займаючись самостійно зовнішнім утепленням балкону, звертайтеся до фахівців, які займаються промисловим альпінізмом. Зовнішнє утеплення проводиться з використанням вже знайомих нам матеріалів: пінопласт, стиродур, пінополістирол і мінеральна вата. Певний матеріал для утеплення вибирається індивідуально залежно від доцільності застосування матеріалу в конкретній ситуації і структури панелі балкону або лоджії.

Внутрішнє утеплення у свою чергу ділиться ще на три фронти основних робіт. Це утеплення стін, стелі і підлоги.

Способы оплаты

Утеплення балкону, утеплення стін і стелі

Утепление балкона специалистами компании

Утеплення балкону – утеплення стелі

Внутрішнє утеплення передбачає позитивні моменти, такі як:

  • незалежність від певної пори року для здійснення внутрішнього утеплення,
  • внутрішнє утеплення не відбивається на зовнішньому вигляді фасаду будівлі.
А також привносить деякі недоліки:
  • зменшує внутрішній простір балкону,
  • може призвести до конденсації вологи при неправильному монтажі.

Незалежно від цих моментів, у деяких будівлях зовнішнє утеплення балкону буває практично не можливим, а в деяких на такі роботи накладена заборона забудовником. І внутрішнє утеплення залишається єдиною можливістю для утеплення і збереження тепла на балконі.

Не бюджетним, але оптимальним варіантом внутрішнього утеплення стін і стелі, є укладання стиродуром 20 мм у два шари з перекриванням швів.

Стандартний і більш бюджетний варіант – це утеплення пінопластом або полістиролом 30-50 мм залежно від типу балкону. Для балкону, не поєднаного з кімнатою, досить товщини листа 30 мм, а для балкону, поєднаного з кімнатою, рекомендовано використати пінопласт або полістирол завтовшки 50 мм.

Выгодные предложения утепления балкона от компании

Утеплення підлоги на балконі

Кріпляться листи утеплювача за допомогою спеціальних пластикових дюбелів, так званих “дюбелів-грибів”, а шви, після закріплення листів, запінюються між собою монтажною піною.

Утеплення балкону, утеплення підлоги

Підлога, як одна з найхолодніших частин балкону, до укладання якого-небудь покриття підлоги, вимагає утеплення. Як стандартний варіант для підготовки підлоги, створюють обрешетування. Кріплять його надійно до підлоги і заповнюють за розміром осередків, що утворилися, ущільнювачем. Для цього використовують листи пінопласту або стиродуру. Таким же, як і при утепленні стін, після закріплення листів ущільнювача, стики заповнюються монтажною піною.

Галерея

Віктор Гуменюк

Google