Главная > Статьи > Засклити балкон Київ і передмістя.

Засклити балкон Київ, передмістя. Варіанти і ціни в 4etag

Балкон Київ – нова пропозиція! У компанії «4etag. Балкон-під-ключ »стартувала програма доступного балконного облаштування.

Балкон Київ - фото

Французький Балкон Київ – фото “4 Поверх Балкон під ключ”

Замовте заскління на свій балкон (Київ), і ми запропонуємо мінімальну вартість ремонту!

Звернувшись до нас, ви зможете зробити замовлення, не відкладаючи плани на потім, тому що:

  • Ми пропонуємо реально доступні ціни на всі види ремонту!
  • Приймаємо оплату частинами (під 0%), в розстрочку (з миттєвим оформленням), в кредит (з виплатою 35% компенсації).
  • Робимо гарні знижки!
  • Частина робіт здійснюємо за свій рахунок!
  • Безкоштовно готуємо найбільш вигідні проекти скління для клієнтів.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Замовити балкон (Київ) – недорого. Способи

Балкон Київ - скління під ключ від

Балкон Київ – скління під ключ (винос, засклення, внутрішня обробка)

Ми виробляємо засклення практично під будь-які завдання! Для цього застосовуємо новітні технології благоустрою і різні способи ремонту. В результаті звичайні балконні площадки стають затишними кімнатами і функціональними приміщеннями. Середній термін виконання замовлень – 5 днів (включаючи період очікування на виготовлення вікон).

Варіанти скління на ваш балкон (Київ):

  • Стандартно. Для елементарного захисту конструкції від опадів, вітру, листя рекомендована звичайна установка вікон економ класу.
  • Раціонально. З метою цілорічної експлуатації замовляються енергоефективні євровікна і, бажано, герметизація всього балконного майданчика.
  • Просторо. Найбільш інноваційний спосіб балконного благоустрою – ремонт з розширенням. Винос може проводитися по підвіконню або підлозі.
  • Сучасно. Заскління балконів під веранду з вікнами в підлогу робить квартиру більш комфортною. У нас можна замовити недорогий французький балкон (Київ).
  • Вигідно. Найкраще зробити балкон (Київ) під ключ. Цей вид ремонту можна замовляти будь-яким вищепереліченим способом в комплексі з внутрішньої / зовнішньої обробкою і меблюванням простору.
Оконные бренды

Замовлення на балкон (Київ) – ціна, розстрочка, бонуси

Французький балкон Київ - фото компанії

Балкон Київ – фото роботи “4Етаж Балкон під ключ”

Досвід роботи компанії – близько двох десятків років. Ми сформували команду професіоналів, які займаються виключно балконних благоустроєм. Це дозволяє виконувати роботу з максимальною якістю на всіх етапах: від проектування і замірів, до розширення і скління усіма способами. Ще один плюс – ми відповідаємо за кожен виконане замовлення, беручи на себе гарантійні зобов’язання на 5 років.

А щоб ремонт вам обійшовся дешевше, ми робимо заміри і доставку без оплати, надаємо знижки, даруємо енергозбереження на кожен балконний склопакет.