Главная > Статьи > Розсувні вікна на балкон Київ

Розсувні вікна на балкон купити в ™ 4etag

Розсувні вікна на балкон від компанії

Розсувні вікна на балкон, Київ вул. Просвітництва 16А

На даний момент існує багато варіантів відкривання стулок і дверей в металопластикових виробах. Починаючи від просто відкривання і закінчуючи похило-зсувним з електроприводом або відкриванням вгору з допомогою пульта. Через це хочемо порадити кілька варіантів які найкраще підходять на балконах. На холодний балкон є цікавий варіант, це штульповий варіант, де основна одна частина з ручкою, а друга йде на місце із клацанням. При такому відкриванні між стулок немає перемички і це дасть широкий і корисний отвір в літню пору, але мінусом такого відкривання є часткове продування.

На теплом балконі рекомендуємо ставити стулки тільки поворотно-відкидні з обв’язкою фурнітури по периметру стулки, тільки така фурнітура надасть хорошу герметичність.

Але є ще краще варіант, який можна зробити, це розсувні вікна на балкон або похило-зсувні вікна, про них далі розповім детальніше.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Пластикові розсувні вікна на балкон

У металопластик майже кожен виробник надає можливість виготовлення розсувних стулок. Дані стулки зсуваються в бік поверх глухих склопакетів або на стіну, таким чином вона не займає простору на балконі, що є великим плюсом. Дані системи є як просто зсувні в сторону, так і похило-зсувні, але що один варіант, що другий йдуть герметичні. Також плюсом таких систем є те, що стулка може бути значно більше розмірів в порівнянні з звичайно стулкою, тобто поділ може бути мінімальне і буде більше світла. Зрушення стулки відбувається з допомогою ручки, яка піднімає стулку і відводить від рами, після ви зрушуєте її в сторону рукою або за допомогою ручки ставите на провітрювання. Сам принцип дуже схожий з роботою звичайної стулки і відрізняється тільки тим, що потрібно стулку зрушувати вручну по напрямних рейках.

Оконные бренды

Алюмінієві розсувні вікна на балкон

Іноді клієнти хочуть поставити балкон з алюмінію і навіть в цьому варіанти ми зможемо зробити розсувні вікна або похило-зсувні вікна. Принцип дуже схожий, як і з металопластиковими виробами, але найчастіше в алюмінії стулки тільки зсувні або розсувні в різні боки або паралельно-зсувні в одну сторону. За рахунок виготовлення з алюмінію, то вони відносно не важкі і конструктивно більш надійніше йдуть. Але в основному це все ставиться на холодні балкон, літні тераси або альтанки. Використовується моностекло і зрідка склопакети. Теплі варіанти також існують, але вони вже йдуть дорожче за ціною і структурі рами, збірці і зовнішнім виглядом.

Розсувні вікна на балкон ціна

Розсувні вікна на балкон в профільній системі OpenTeck

Розсувні вікна на балкон в Києві

В металопластикових системах терміни виготовлення становлять такі ж, як і простого вікна, це 5-7 робочих днів. З алюмінієм трохи все складніше і терміни тут вже 10-15 або навіть 20-25 робочих днів, залежить від того чи є всі елементи фурнітури і принципу роботи фурнітури. Монтаж розсувних систем займає трохи більше часу ніж звичайних вікон, вартість монтажу в металопластик трохи нижче ніж в алюмінії, але не значно. Кріплення та монтажна піна використовуються такі ж, як і при монтажі звичайного вікна.

Для орієнтиру і поняття цін, напишу ціну за 1 метр квадратний металопластикового вироби де одна частина глуха і друга похило-зрушення (ціни без установки):

  • 3435 грн (профиль Опентек 60, стеклопакет 4-16-4, фурнитура Siegenia Portal PSK 160 )
  • 3715 грн. (профиль Опентек 70, стеклопакет 4-14-4-14-4И, фурнитура Siegenia Portal PSK 160 )

Орієнтовна вартість за 1 квадратний метр алюмінієвого виробу де обидві стулки паралельно-зсувні (ціна без монтажу)

  • 2630 грн (холодне скління )
  • 10250 грн. (тепле скління)
Галерея

Виктор Гуменюк

Google