Главная > Статьи > Розсувні балкони

Розсувні балкони – стильна нотка в домашньому інтер’єрі

Прекрасною альтернативою звичайним пластиковим вікнам є розсувні системи. Цей різновид оптимальний для невеликих приміщень, використання в яких вікон, котрі відкриваються, не дозволяє площа. Установка згаданих конструкцій забезпечує прекрасне освітлення, теплозахист, звуконепроникність, повну герметичність від вологи. Найбільш актуальне застосування – розсувні балкони. Популярність таких споруд обумовлена можливістю заощадити місце, максимальною світлопроникністю, безпекою, надійністю і модним дизайном. Оформлення балкону оригінальними виробами підкреслить прекрасний смак і високий статус хазяїв. Компанія “4 этаж” здійснює виготовлення, а також монтаж високоефективних віконних конструкцій з розсувною системою за мінімальною вартістю.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Плюси і різновиди розсувних балконів

На сучасному ринку віконної продукції найпоширенішою варіацією є паралельно-зсувні конструкції. Принцип експлуатації таких виробів нагадує шафу-купе, що відмінно економить простір. Одна або обидві стулки пластикового блоку зсуваються паралельно одна одній за допомогою спеціального ролика, що рухається по пазах. Продумана до дрібниць будова і легкі матеріали роблять користування спорудою простим і комфортним.

Завдяки великим розмірам ПВХ-виробу візуально збільшують простір, відмінна герметичність ізолює від холоду, опадів і шуму. Ці конструкції захищають від несанкціонованого проникнення, міцна фурнітура забезпечує їхню тривалу службу.

Монтаж рухомих пластикових блоків дозволить максимально використати підвіконня, не звільняти його від предметів при відкриванні стулки. Також при наявності москітних сіток їх не треба знімати, захисні пристосування зсуваються разом з ПВХ-конструкцією. Розсувні системи універсальні для будь-яких отворів, прості у догляді, можуть бути оформлені в різних колірних варіаціях.

Окремо слід зазначити вигідну ціну розсувних вікон. Зараз замовити оригінальні вироби в “4 этаж” можна з хорошою економією.

Серед варіантів споруд паралельно-розсувного типу:

– з механічним способом відкривання;

– з ручним способом відкривання.

– Механічний різновид дозволяє провітрити, відкрити або закрити стулку одним поворотом ручки, після чого потрібні дії відбуваються автоматично. Ручний вид відрізняється необхідністю докладання невеликих зусиль для виконання певної опції, як в стандартних пластикових вікнах.

Окрім цього, майстри “4 этаж” надають відмінний вибір металопластикових профілів для скління балкону. Клієнтам доступні високоякісні німецькі системи Salamander, Rehau, Veka, KBE і вітчизняні аналоги – WDS, Windom.

Оконные бренды

Зробити замовлення розсувного балкону недорого

Київська компанія пропонує замовникам актуальні акції і дисконтні умови придбання ПВХ-виробів. Кожного покупця чекає цінний подарунок – енергозбережний склопакет.

Також “4 этаж” проводить безкоштовне консультування, заміри отворів, адресне транспортування металопластикових вікон. На розсувні балкони у фірмі надається п’ятирічна гарантія.

Способы оплаты