Главная > Статьи > Обробка балкона гіпсокартоном від 4etag

Оздоблення балкона гіпсокартоном від © “4 Етаж Балкон під ключ”

З кожним днем змінюються тенденції, час біжить і тягне за собою все нові ідеї. Балкон перестав бути для нас, місцем зберігання старих непотрібних речей і консервів. Сьогодні ми хочемо, повноцінну, як зараз модно говорити «лаундж зону», де буде так само тепло, затишно і комфортно як в квартирі. Але для цього потрібно обміркувати всі деталі, починаючи від скління, закінчуючи декором і облаштуванням інтер’єру. Але ми сьогодні поговоримо про проміжні роботах, а саме, як один з варіантів – це обробка балкона гіпсокартоном.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Оздоблення балкона гіпсокартоном – підготовчі етапи

Отделка балкона гипсокартоном - фото работы 4etag

Отделка балкона гипсокартоном

Давайте розглянемо по черзі процес підготовки стін до обшивки гіпсокартоном.

1. Це підготовка поверхні.

Стіни під гіпсокартон не обов’язково максимально ретельно обробляти, адже все одно вони повністю будуть закриватися плитою. Але тут є обов’язкові етапи, які потрібно пройти.

  • Зняти зі стін стару обробку;
  • Після, поверхню зачистити від сміття, непотрібних елементів, вичистити щілини, стики плит від всього зайвого;
  • Обробка спеціальним антисептиком, (2 рази). Захист від грибка і цвілі;
  • Продування стиків і тріщин монтажною піною.

2. Установка обрешітки.

Цей процес дуже важливий, тому що від правильності монтажу обрешітки і буде залежати весь етап, пов’язаний з подальшими роботами.

Обрешітку робимо з дерев’яних планок. Які спеціально підбираємо під ширину утеплювача, обраного Вами заздалегідь. Решетування наноситься на стіну горизонтально з кроком в 40-60 см. (Але обов’язково враховуємо ширину утеплювача. Установка обрешітки можлива на дюбеля, цвяхи. Найголовніше тут – це планки, а вони повинні бути закріплені міцно, надійно і рівномірно (з однаковим кроком) .

3. Закладка утеплювача.

Коли каркас готовий, залагоджуємо утеплювач. Це може бути, як пінопласт, мінеральна вата або ж стиродур. Матеріал закладається між планками і закріплюється. Утеплення має бути покладено рівномірно, без пропусків і щілин. Від якості закладки, буде залежати теплоізоляція. Дуже важливо, підбирати матеріал і обрешітку разом, для того що б ширина збігалися.

4. Пароізоляція.

Простий етап, так звана пароізоляція, яка не дає волозі розповсюджуватися і в процесі псуватися матеріалу. Кріпиться до обрешітки, закріплюється на скоби монтажного степлера.

Далі вже починається безпосередньо установка гіпсокартону. Пару годин і все готово! Результат, не змусить Вас чекати, далі робота за малим, поклейка шпалер або фарбування.

Галерея

Виктор Гуменюк

Google