Главная > Статьи > Заскління балконів в розстрочку

Заскління балконів в розстрочку – компанія 4etag

Заскління балконів в розстрочку від підлоги до стелі

Скління балконів в розстрочку

Заскління балконів в розстрочку – відмінний вихід якщо Ви збираєтеся склити балкон або лоджію, наша компанія запропонує Вам найкращі умови оплати, які допоможуть не завдати серйозного збитку сімейному бюджету і в той же час дозволять насолоджуватися комфортом і затишком на новому утепленому балконі «під ключ» від наших фахівців.

Пільгові умови оплати за матеріал і заскління балконів в розстрочку стануть непоганою підмогою в плануванні своїх витрат. У наш досить складний час не кожен зможе оперувати достатньо коштів для здійснення великих покупок, тому наша компанія уклала договори з найвідомішими українськими банківськими структурами.

Вашій увазі пропонується сервіс від «ПриватБанк» – Миттєва розстрочка і вигідні умови розстрочки від ForwardBank. Кожен наш покупець зможе підібрати найбільш вигідний для себе спосіб розстрочки і заощадити свій особистий час при оформленні кредиту.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Миттєва розстрочка від ПриватБанк

Заскління балконів в розстрочку в пакеті скління під ключ

Скління балконів “під ключ”

Всі власники кредитних карт від ПриватБанк можуть скористатися зручним сервісом оплати покупки частинами. Це вигідна пропозиція, яка не потребуватиме від вас зайвих витрат особистого часу. Банк надає вам кредитний ліміт, з якого щомісяця автоматично будуть списуватися однакові суми платежів без вашої участі.

Наші фахівці під’їдуть до вас в будь-який зручний час з мобільним терміналом. Вони визначать суму кредиту і розділять її на зручну вам кількість виплат. Вам не потрібно особисто йти в банк і стояти в утомливих чергах, заповнювати бланки заявок і чекати рішення. При підтвердженні вашого кредитного ліміту банком вся процедура оформлення займе кілька хвилин.

Для того, щоб дізнатися доступний для вашої карти ліміт по сервісу «Оплата частинами», необхідно відправити зі свого мобільного sms на номер 10060 зі словом chast.

Пропозиція від ForwardBank

Пропозиція від цього нашого фінансового партнера відрізняється відсутністю процентної ставки за користування кредитом протягом перших п’яти місяців.

Заскління балконів в розстрочку за програмою скління під ключ

Заскління балконів в розстрочку

Крім того, до переваг розстрочки від ForwardBank відносять:

  • Швидкий час оформлення кредиту;
  • Мінімальна річна ставка (всього 0,01%);
  • Можливість дострокового погашення кредиту;
  • Для оформлення потрібні лише паспорт та ІПН;
  • Оплачувати можна через термінали, мобільні додатки і в будь-яких банках;
  • Максимальна сума кредиту – до 25 тисяч гривень;
  • Термін кредиту – до 3 років;
  • Перший внесок – відсутній;
  • Комісія (3% в місяць) нараховується з шостого місяця користування кредитом.
Оконные бренды

Про всі подробиці розстрочки ви можете дізнатися за телефонами гарячої лінії і у наших консультантів.