Главная > Статьи > Вікна акція / сертифікат на скління, вікна, двері ПВХ

Вікна акція – на кожне друге замовлення отримайте гроші!

З листопада по квітень включно клієнти компанії “4 этаж Балкон під ключ” отримуватимуть спеціальні сертифікати в грошовому еквіваленті до 600 грн! Вікна акція дозволить населенню економити на наступному замовленні. На реалізацію програми виділений досить великий бюджет. За прогнозами фірми впродовж півроку отримати свій бонус зможуть усі охочі.

Как мы работаем
Окна акция - заказать окна выгодно!

Вікна акція – даруємо подарункові сертифікати

Нова вікна акція – 3 етапи реалізації

  • Етап 1. Щоб стати учасником проекту, насамперед необхідно в зазначений термін оформити замовлення. Це може бути купівля виробів ПВХ, а також їх установка, скління лоджій або балконів будь-якого типу, заявка на роботи з обробки або декору, придбання фурнітури, аксесуарів, компонентів.
  • Етап 2. За фактом оплати суми понад 1 тис. грн, клієнт автоматично отримує подарунковий сертифікат. Його номінал залежить від обсягу витрачених коштів на купівлю, послуги і полягає в наступних цифрах:
Витрати (грн) 1 000 – 5 000 5 001 – 10 000 от 10 001
Сертифікат (грн) 200 400 600

  • Етап 3. До 30 квітня 2015 року учасник акції на вікна може скористатися цінним папером фірми і при повторному замовленні отримати знижку на вказану суму. Якщо ціна на товар, що придбавався, менша номіналу, різниця не повертається і не акумулюється.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Купить окна по акции

Вигідна акція – у подарунок сертифікат

Хто володіє сертифікатом, той володіє знижками

Є три варіанти, як можна розпорядитися цінним папером:

  • Клієнт фірми може активувати її власноручно. Наприклад, купити зі знижкою москітні сітки, сушарки для білизни, нові дверні ручки або погасити частину суми на чергове велике придбання.
  • За правилами акції сертифікат можна передавати знайомим і близьким. Вони зможуть скористатися коштами на тих же умовах.
  • Третій варіант – вручити його як подарунок. Грошовий еквівалент у 200, 400 або 600 гривень буде доречним до ювілею, на новосілля, річницю весілля та інші урочисті заходи.
Оконные бренды
Денежный сертификат в подарок при заказе остекления

Даруємо гроші – акція на скління квартир

Акція на “4 Этаж Балкон під ключ” з 01.11.15 до 30.04.15

Актуальна акція на вікна не сумується з іншими знижками. Вона є найбільш вигідною для клієнтів і діє окремо.

Упродовж півроку кожен замовник гарантовано отримає якісну послугу і зможе заробити на цьому гроші! Потім ці кошти будуть знову вкладені в ефективне облаштування житла або офісу клієнта. Таким чином, циклічність проекту успішно втілиться в енергозбережний потенціал Києва і області.

Способы оплаты