Главная > Статьи > Металопластикові лоджії

Металопластикові лоджії – рекомендації та ціни від ™ 4etag

Металопластикові лоджії – у віконній сфері лоджією називається віконна конструкція, яка йде пряма, без вигинів або поворотів.

Металопластикові лоджії - фото роботи 4etag

Металопластикові лоджії в Києві

Коли з боків йдуть стіни і потрібно поставити раму між ними. Наприклад, пряма 3 метра або 6 метрів, але без примикання до інших рам через кут 90 градусів або інший кут, або складається з декількох рам які в зборі роблять напівкруглу форму, оскільки це вже називається балкон.

Варіанти які ми пропонуємо для лоджії і розглянемо по трохи далі:

Вызвать замерщика

Бесплатно

Металопластикові лоджії – звичайне скління, з виносом і під ключ.

Металопластикові лоджії - фото роботи 4etag

Металопластикові лоджії Київ

  • Просто скління лоджії, це коли ми робимо тільки скління з повною комплектацією, мається на увазі з відливом, козирком, нащельниками і підвіконням, іноді з розширювачами для майбутнього утеплення і обшивки всередині. У наші послуги завжди входять всі роботи пов’язані з склінням. Ми самі зробимо виміри, доставку, піднімемо і занесемо в квартиру, встановимо все повністю з нашими витратними матеріалами (піна, кріплення).
  • Лоджія з виносом, це вже коли ми робимо зміщення конструкції за рахунок наварки каркаса. Каркас робимо або короткий з опором в парапет (закриваємо нащельниками металевими з вулиці), такий варіант робимо, коли парапет бетонний або цегляний. Є ще варіант довгого каркаса з опорою в нижню плиту, це коли у вас металеві перила і після виносу ми ще робимо зовнішню обшивку сайдингом або профнастилом.
  • Французьке скління лоджії, це варіант, коли ми зрізаємо металеві або бетонні перила, або розбираємо цегляні перила. Ставимо в таких варіантах вироби від підлоги до стелі і в основному всі в склопакетах. Це надає шикарний зовнішній вигляд і гарний при цьому.
  • Лоджія під ключ, це вже максимальний варіант, коли ми займаємося абсолютно всім. Ми ставимо нові вироби, іноді обшивають зовні і робимо винос, повністю на нас ще лягає внутрішня обшивка. Роботи ми робимо все, що узгодимо при замірах і замовлені вами. В основному роботи та скління ми робимо в один день.
Оконные бренды

Виходячи з даних, що описали вище, ви можете побачити, що для нас немає проблем зробити бажану для вас лоджію. Будь-які роботи можна зробити, потрібно просто знайти правильних майстрів, а це для нас не проблема, оскільки штат співробітників у нас великий. Звертайтеся, ми будемо тільки раді.

Галерея

Виктор Гуменюк

Google