Главная > Статьи > Балкон з виносом – всі способи розширення

Балкон з виносом – всі способи розширення, ціни в 4etag

У вас є бажання не просто склити свій балконний майданчик, а зробити його більшим і зручнішим?

Французький балкон Київ - фото компанії

Французький балкон з виносом по плиті

Тоді слід замовити балкон з виносом. Даний спосіб ремонту включає:

Як можна засклити балкон з виносом?

Розширення можна робити різними способами. Вибір методу залежить від очікуваного масштабу збільшення площі, бюджету і, до слова сказати, вашої моральної готовності до майбутнього фронту робіт. Якщо такий настрій є, то почнемо перегляд варіантів з найбільш результативного – «по плиті».

Вызвать замерщика

Бесплатно

Заскління балконів з виносом Київ і передмістя

Балкон з виносом Київ від 4etag

 • Балкон з виносом по плиті, можна сказати, будується заново. Спочатку зрізається вся огорожа, потім вариться каркас для нарощування периметра підстави, проводиться зміцнення. Коли нова підлога буде готова, споруджується профільна конструкція, яка заповнюється склопакетами і сендвіч-панелями. Крок розширення – до 5О см (по кожній стороні). Результат – аж до подвоєння площі.

Якщо на такий глобальний ремонт ви не готові, тоді вибирайте балкон з виносом підвіконня, він, в свою чергу, може виконуватися двома способами:

 • «Від підлоги» – такий ремонт має каркасну технологію розширення. Парапет оббивається спеціальною конструкцією, за рахунок чого периметр скління висувається на 2О-35 см. Сам каркас обов’язково обшивається зовні і утеплюється всередині.
 • «По підвіконню» – цей варіант укладається в мінімальний бюджет і мінімум робочих операцій. При цьому він дає дуже хороший результат. Вікна виносяться вперед на відстань до 3О см на куточках з металу. Площа підлоги не змінюється!
Оконные бренды

Внутрішнє оздоблення балконів з виносом (Київ)

Великим плюсом для наших замовників є супутнє виконання внутрішніх опоряджувальних робіт під ключ. Вони виробляються за заявкою і можуть включати:

Обшивка балкона вагонкою - фото

Обшивка балкона вагонкою – бригади №5

 • утеплення;
 • обшивку стін, стелі;
 • вирівнювання, утеплення підлоги;
 • настил лінолеуму, ламінату;
 • електрифікацію;
 • устрій шаф;
 • установку світильників,
 • монтаж стельових сушарок.

Такий внутрішній благоустрій, зробить балкон з виносом по-домашньому комфортним і більш функціональним.

Розрахувати ваш балкон з виносом – ціна

Пропонуємо вам ознайомитися з розцінками на різні види робіт з розширення, скління, оздоблення. У нас можна замовити розрахунок на балкон з виносом (Київ), ціна визначається з урахуванням розмірів конструкції, методу нарощування квадратури, виду обробки, утеплювачів і т.д. На даний вид облаштування можна взяти кредит або розстрочку, отримати знижку і енергозбереження в подарунок від компанії «4 Этаж Балкон-под-ключ».

Как мы работаем