Главная > Шафи на балкон

Шафа на балкон під ключ від компанії 4 этаж

Шафи на балкон в Києві

Шафи на балкон (073) 146-92-29

Якщо у Вас багато речей у квартирі, які вам потрібні час від часу, але при цьому вони зберігаються по всій оселі, де є місце, то є вихід, як зберігати їх разом і завжди знаходити з першого разу: встановити на ваш балкон містку шафу.

ВАЖЛИВО!

Окремо по шафам ціни просимо уточняти у менеджера!

Перед установкою шафи ми радимо, щоб сам балкон вже був засклений і хоча б мінімально утеплений. Просто немає сенсу ставити шафу на не засклений балкон, зовнішнє середовище: дощ, сніг, вітер – швидко зіпсують саму шафу і все що буде в ній. Поверхня, на яку встановлюватиметься шафа, має бути рівна і підготовлена, тобто, підлога має бути герметичною і не пропускати вологість, бути рівною. Також рекомендуємо вирівняти або обшити стіну, до якої встановлюватимемо шафу.

Шафа на балкон – матеріали для виготовлення

Шафи на балкон у Києві (066) 146-92-29;

Вартість шафи коливається від 3000 грн і до 7500 грн. Вона напряму залежить від матеріалу, з якого робитиметься шафа, розміру і кількості полиць. І не залежить від поверху, місця установки або вашого місцерозташування.

При замовленні балкону під ключ – знижка на шафу – 15%

 

  • Матеріал, з якого можна робити шафу, – це ДСП листи, як ламіновані, так і звичайні, також можна використати пиломатеріали.
  • Також можна використати такий матеріал, як МДФ плити.
  • Для поличок можна вибирати такий самий матеріал або щось готове у будівельних магазинах, при цьому важливо знати, що Ви плануєте ставити на полицях, якою буде вага навантаження. Знаючи це, підбирається товщина ДСП (16 мм або 18 мм) і, відповідно, кріплення йде з урахуванням можливої ваги.
  • Кріпитись між собою усе це буде на саморізи – у випадку, якщо шафа з пиломатеріалів, або на спеціальні з’єднувачі – у випадку шафи з ДСП листів.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Шафа на балкон – установка шафи будь-якої складності і з будь-яких різновидів матеріалу

Шафи на балкон, лоджії (044) 22-99-399;

Для установки шафи необхідно закріпити дерев’яні бруски в стіну з одного боку і в металопластиковий профіль з іншого боку.

 

Само собою зрозуміло те, що замість склопакету ми порадимо Вам встановити сендвіч-панель, щоб з вулиці внутрішню частину шафи не було видно, крім того пластикова панель захищає вміст шафи від сонячних променів і вигорання. Дерев’яні бруски кріпляться САМЕ до металопластикового профілю – не до сендвіч-панелі!!! Монтуються полиці на дерев’яні бруски і навішується фасад шафи.

За наявності усіх матеріалів і необхідного інструменту установка шафи може зайняти від 1 до 3 днів (при фарбуванні лаком).

Зробити шафу на балкон ми зможемо у Києві та Київській області

Дзвоніть, уточнюйте, запитуйте.

Галерея

Віктор Гуменюк

Google