Главная > Вікна Veka

Вікна Veka Київ – надійно, комфортно, тепло

Надежные оконные профили Veka - предложения компании 4 этаж

Вікна Veka Київ

Батьківщина вікон Veka – Німеччина. Ці системи швидко завоювали популярність за межами країни. Щоб задовольнити потреби усіх клієнтів, компанія розробила стратегію розширення виробництва і створення спільних підприємств в інших державах.

Одна з філій Veka розташовується в Україні в с. Калинівка. Усі технічні можливості, технологія виробництва, сировина ідентичні німецькому виробництву. Якість виробів не поступається імпортному аналогу. Різниця в місці розташування заводу, але саме цей факт і робить профіль, виготовлений в Україні, дешевшим.

Віконні системи Veka ідеальні для скління балконів і лоджій. Чому? Охоче пояснюємо.

  • Профіль має ЗАМКНУТЕ армування з перетином 1,5 мм, чим можуть похвалитися далеко не усі системи. Цей сталевий силовий елемент, розміщений усередині, забезпечує жорсткість, стійкість, довговічність усієї конструкції;
  • ЦІЛІСНИЙ подвійний контур ущільнення підвищує герметичність;
Установка окон Veka на балкон специалистами компании 4 этаж

Вікна Veka на балкон – компанія 4 этаж

 • СТАБІЛЬНА товщина зовнішньої профільної стінки – 3 мм у будь-якому класі ПВХ виробів. Це свідчить про відмінну якість систем Veka;
 • Специфічне розташування штапика, саме в цих ПВХ виробах, запобігає скупченню пилу і бруду по периметру вікна;
 • Матова поверхня профілю прекрасно маскує дрібні подряпини і ушкодження. Надовго зберігає первинний зовнішній вигляд;

Вікна Veka мають різні ціни, технічні характеристики. Але якість усіх систем завжди незмінно висока.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Вікна Veka Київ для скління

Veka EurolineVeka Softline
Оконный профиль Veka Euroline для стандартного остекления

Вікна Veka Euroline

Вікна Veka Euroline Київ для стандартного скління

Щоб зробити правильний вибір вікон для балкону, треба відштовхнутися від мети скління:

 • Це може бути звичайне облаштування – тоді застосовують ХОЛОДНЕ скління.
 • Якщо в планах поєднання зони лоджії і кімнати, цілорічне використання цієї площі як частини квартири, то тоді знадобиться УТЕПЛЕНЕ скління.
Розпочнемо з першого варіанту. Для стандартного ремонту якнайкраще підійдуть віконні системи Veka Euroline. Це оптимальне рішення за ціною і хорошими якісними показниками. Для повноти картини розглянемо особливості профільної системи.

Технічні характеристики Veka Euroline:

 • трикамерний профіль завширшки 58 мм з цілісним сталевим армуванням в 1,5 мм;
 • оснащується одно- або двокамерними склопакетами розміром до 32 мм по товщині;
 • глибина установки склопакету 18 мм;
 • суцільне подвійне ущільнення в трьох кольорах: сірому, чорному, карамелі;
 • підвищена здатність тепло-, звукоізоляції;

Комплектація Veka Euroline для холодного скління обмежується однокамерними склопакетами. Застосування дорожчих не має сенсу. В умовах відсутності опалювання виграш в температурі складе усього 1°- 2°С, що не відіграє жодної ролі.

Який ефект ви отримаєте від Veka Euroline? Заскливши цими вікнами балкон, ви створите надійну і естетичну склопанель, яка служитиме десятиліттями. Профіль Euroline досить міцний, щоб витримувати будь-які погодні умови і перепади температури. Досить теплий, щоб зберігати стабільну температуру на балконі і підтримувати мікроклімат в суміжній кімнаті.

Вікна Veka Softline Київ для утепленого скління

Качественные окна Veka Softline для утепленного остекления

Вікна Veka Softline

Віконні системи Veka Softline входять до категорії підвищеного класу. Це вікна, які успішно зайняли нішу максимально теплих енергозбережних систем. Завдяки своїй багатокамерності, високій здатності теплозбереження, зниження шуму вони стали вибором №1 для утепленого облаштування лоджій, балконів.

Технічні характеристики Veka Softline:

 • Veka Softline – п’ятикамерний профіль з ефективною шириною монтажу 70 мм;
 • замкнуте сталеве армування;
 • максимальна товщина склопакету в рамі складе 42 мм;
 • порівняно з Euroline, глибина установки збільшена до 21 мм;
 • подвійний контур силіконового ущільнення в сірому, чорному, карамельному відтінках;
 • стандартний колір профілю білосніжний матовий з можливістю ламінування.

Чим хороші вікна Softline? У максимальній здатності збереження тепла в приміщенні. Це перше, на що варто звернути увагу, якщо ви об’єднуєте лоджію з кімнатою, трансформуєте балкон в повноцінну опалювану зону квартири. Ще одно перевага – в монтажній ширині. Ширший профіль – більш міцний, витривалий, довговічний. Декілька десятків міліметрів в основі додають десяток років експлуатації.

Комплектація для теплого скління передбачає двокамерні склопакети. Не варто економити на чомусь окремо – втратите в комплексі. Дізнайтеся у консультантів компанії “4 этаж” все про енергозбережні технології, які застосовуються. Не ігноруйте рекомендацію – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ підвищує ефективність вікон майже вдвічі! А фірма “4 этаж” цю можливість надає своїм клієнтам В ПОДАРУНОК!

Вікна Veka Softline ідеально підходять для французького скління завдяки підвищеній міцності і вдосконаленим теплозбережним якостям. З Veka Softline можна сміливо перетворити напівкруглий балкон на ефектний еркер з вікнами в підлогу, а лоджію – в панорамний майданчик з прозорим фасадом прямо в кімнаті. Не сумнівайтеся – буде тепло.

Акция
Виклик замірника БЕЗКОШТОВНИЙ!

До конца акции осталось:

Купити вікна Veka Київ недорого

Недорого не означає дешево, компанія “4 этаж” продає вигідно!

Выгодные предложения на покупку окон Veka от компании 4 этаж

Скління балкону – вікна Veka (Века)

 • Перша вигода – це якість. Працюємо тільки з відомими заводами-виробниками, без посередників;
 • Друга вигода – пропозиція оптимальної ціни покупцеві. Фірма “4 этаж” прагне до збільшення обороту, а не вартості. Тому цінова політика демократична, з мінімальними націнками на продукцію ПВХ. Можливий розрахунок у розстрочку: перший внесок 50 %, решта – за фактом приймання виконаних робіт;
 • Третя вигода – знижки. Усі пенсіонери і військовослужбовці з моменту звернення отримують знижку 7 %. Інші клієнти компанії економитимуть 3 % на кожному наступному замовленні! Головна акція сезону – енергозбереження за нульовою ціною, тобто безкоштовно!

Десятиліття роботи у віконному бізнесі, застосування новітніх технологій, професіоналізм майстрів компанії – все до ваших послуг! Сайт, електронна пошта, номери телефонів відкриті для взаємодії. Звертайтеся!

Галерея

Віктор Гуменюк

Google