Главная > Вікна Salamander

Вікна Salamander Київ – завжди з випередженням у якості

Оригинальные окна Salamander для остекления лоджии

Вікна Salamander на лоджії

Зайнялися облаштуванням балкону? Вибір віконних систем займає в цьому процесі одне з ключових місць.

Якщо хочете визначитися відразу, напевно і без компромісів в якості, тоді – Salamander.

 • По-перше, це профіль німецького виробництва з інноваційним підходом до виготовлення;
 • По-друге, системи Salamander мають підвищені фізико-механічні властивості;
 • По-третє, усі конструкції фірми бездоганно виконують місію енергозбереження;

Вызвать замерщика

Бесплатно

Вікна Salamander (Саламандра) на скління балкону

Salamander 2DSalamander StreamlineSalamander CreamSalamander bluEvolution

Вікна Salamander 2D Київ – ціни на старті, якість на висоті

Вікна Salamander 2d обирають, коли комплектацію визначає не бюджет, а якість. Їх рекомендують для повномасштабного облаштування під ключ і скління з винесенням.

Оконный профиль Salamander 2D для остекление балкона

Вікна Salamander 2D

Переваги Salamander 2D:

 • Профіль трикамерний із загальноприйнятою глибиною монтажу 60 мм;
 • Армування однакове для рами і стулки, може бути замкнутим. Армувальний “стрижень” не торкається пластику завдяки спеціальним виступам на стінках. Додаткові повітряні прошарки навколо нього ліквідовують “холодні коридори”, посилюють теплоізоляційні властивості профілю;
 • Фізико-механічні властивості. Опір теплопередачі дорівнює 0,64 м²°С/Вт. Повітре- і водонепроникність в групі навантажень “С”, звукоізоляція 4 класу. Має підвищену протиударну стійкість;

 • Склопакет. Максимальний розмір установки по товщині 32 мм з однією чи двома камерами;
 • Дизайн. Візитна карта Salamander – обтічність форм з радіусом округлення 5мм. Білосніжний колір, ефектна глянцева поверхня;

Системи Salamander 2d можна назвати універсальними. Підтвердимо тезу практикою: цей профіль використовують для скління усіх видів балконів. Такі характеристики забезпечать міцність поверхні, яку склять.

Де можна заощадити? Хіба що на склопакетах. Для звичайного облаштування балкону, лоджії цілком підійдуть однокамерні світлопрозорі блоки. В цілому, з Salamander 2d, ви отримаєте естетичну, тиху, захищену від будь-якої негоди зону для відпочинку і господарських потреб.

Вікна Salamander Streamline Київ – мегатепле скління

Профільні системи Salamander Streamline мають найвищий потенціал енергозбереження у своєму класі. Якщо порівнювати Streamline з аналогами інших фірм – рівних ви не знайдете. Перша вагома перевага – в монтажній ширині профілю. Друге, не менш важливе, в максимально можливій товщині склопакету, що значно перевищує стандартні “налаштування” п’ятикамерних систем.

Профиль Salamander Streamline - производство Германия

Вікна Salamander Streamline

Технічні характеристики системи Salamander Streamline:

 • Кількість камер – 5, максимізує теплозбереження по периметру вікна. Глибина монтажу 76 мм, тоді як в системах інших виробників – 70 мм. Робіть ставку на міцності!
 • Можлива товщина склопакету – 48 мм, а це вже можливості більш високого класу! З урахуванням того, що найбільша ефективність вікон досягається при товщині 44 мм, ви отримуєте потужний потенціал утеплення;
 • Опір теплопередачі досягає 0,77 м²°З/Вт з можливістю підвищення показника за допомогою енергозбережних технологій;
 • Замкнуте армування – запорука жорсткості і довговічності конструкції;
 • Суцільний подвійний контур ущільнювача, що забезпечує відмінну герметичність;

Вікна Salamander Streamline є найефективнішим варіантом теплозбереження і звукоізоляції при утепленому склінні. Йдеться про ремонтні роботи, коли лоджія або балкон об’єднуються з кімнатою. Якщо квадратні метри за вікнами перетворюються в самостійну опалювану корисну площу.

Вікна Salamander Cream – мрії збуваються

Окна бежевого цвета из профиля Salamander 2D Cream

Вікна Salamander 2D Cream

Коли у всіх вікна однакові, білі або коричневі, а хочеться чогось особливого, теплого і красивого, тоді Salamander Cream – це те, що треба! Вікна кремового кольору, високої європейської якості, підійдуть як для простого скління балконів, лоджій або терас, так і для максимально теплого скління будинків і котеджів.

Профіль кремового кольору є у двох варіантах – Salamander 2d Cream трикамерна профільна система і Salamander Streamline Cream СЕМИКАМЕРНА ПРОФІЛЬНА СИСТЕМА. Так, так, так, вам не здалося, Salamander Streamline має п’ять повітряних камер, а Salamander Streamline Cream має СІМ повітряних камер і монтажну глибину 76 мм. Це по праву дає профілю звання найтеплішого, серед усіх профільних систем з монтажною глибиною 70 мм. Теплий семикамерний профіль, європейська якість виготовлення відповідно до усіх стандартів, а це так само плюс до енергозбереження, і найосновніше, це теплий кремовий колір, який навіть візуально надає вашому інтер’єру додаткові теплі відтінки і підкреслює вашу індивідуальність.

Технічні характеристики Salamander 2d Cream і Srteamline Cream:

 • Колір – теплий кремовий;
 • Кількість камер – 3 камери для Salamander 2d Cream і 7 камер для Salamander Streamline Cream;
 • Монтажна глибина – 60 мм для Salamander 2d Cream і 76 мм для Salamander Streamline Cream;
 • Товщина склопакетів – для Salamander 2d Cream можлива установка склопакету завтовшки 24 мм, а для Salamander Streamline Cream є можливість установки склопакетів завтовшки 24 і 40 мм;
 • Надійність – п-подібне армування для Salamander 2d Cream – 1.2 мм; 1.5 мм; 1.8 мм; 2.0 мм залежно від конструктиву конструкції і для Salamander Streamline Cream – 1.5 мм; 1.8 мм; 2.0 мм, так само залежно від конструктиву;
 • Ущільнювач – оригінальний сірий замкнутий ущільнювач гарантує герметичність і високу теплоізоляцію. Оригінальність ущільнювача – це висока європейська якість і дуже великий термін служби зі збереженням властивостей пластичності.
Преимущества окон Salamander bluEvolution

Вікна Salamander bluEvolution

Пластикові вікна Salamander bluEvolution – 6 рівнів тепла

Вікна Salamander bluEvolution втілили у собі ідею максимальної міцності, концепцію енергозбереження і дизайнерську інтелігентність контурів. Ці світлопрозорі конструкції, неначе створені для тих, хто бажає брати від життя краще.

Ці системи преміум-класу за своїми технічними характеристиками випередили час. Вони по праву класифіковані, як елітні вироби ПВХ за якістю, інноваційністю і універсальністю.

Чому вигідно купити вікна Salamander bluEvolution

Вдосконалені по максимуму, ці системи є вигідним фінансовим вкладенням. Вже найближчим часом така інвестиція в теплозбереження окупить себе з лишком.

Економічний ефект ви відчуєте у зменшених сумах плати за спожите тепло в опалювальний сезон. Плюс до цього, ви отримаєте абсолютно комфортний мікроклімат в приміщенні.
 • Там, де є вікна Salamander bluEvolution, там немає протягів, шуму і витоку прогрітого повітря. І ще один дуже важливий чинник.
 • Ці вікна, створені на перспективу за виглядом і змістом, ще довгий час зберігатимуть свою актуальність і імідж преміум-класу.
Характеристики окон Salamander bluEvolution

Вікна Salamander bluEvolution

Вікна Salamander bluEvolution – характеристики

 • Інженерна ідея високотехнологічних конструкцій реалізувалася в шестикамерному профілі з шириною монтажу 92 мм. Він здатний вмістити дво-, трикамерні склопакети завтовшки 60 мм!
Таким чином, можливості Salamander bluEvolution по тепло- і звукоізоляції були з самого спочатку подвоєні без застосування яких-небудь додаткових заходів.
 • Опір теплопередачі може складати від 1.0 – 1.25 м²∙⁰С/Вт.

Додамо сюди максимальний рівень герметизації, завдяки потрійному контуру ущільнення і отримаємо ідеал енергозбереження.
 • Потенціал міцності вікон Salamander bluEvolution на 30 % вищий, ніж у стандартних п’ятикамерних систем. А їх довговічність обчислюється періодом “піввіку +”.

Компанія 4 этаж – розумні ціни на вікна Salamander bluEvolution

Висока якість визначає рівнозначний рівень вартості.

Ціни на вікна Salamander bluEvolution відповідають елітності виробів і абсолютно виправдовують їх ефективність.

 • Для зручності купівлі компанія “4 этаж” пропонує своїм клієнтам варіант розрахунку за два рази, перший внесок – 50 % від суми.
 • Оформивши заявку, ви автоматично станете учасником програми “Енергозбереження у подарунок”.
 • Усі заміри ми виконуємо безкоштовно, надаємо знижки і, обов’язково, гарантію.

Рівень професіоналізму компанії визначають 15 років досвіду, висока кваліфікація майстрів і наше постійне вдосконалення в ногу з прогресом.

Способы оплаты

Вікна Salamander у Києві від компанії 4 этаж

Фірма «4 этаж» реалізує вікна Salamander безпосередньо від виробника. Своїм замовникам гарантує якість, дотримання термінів і зручні умови оплати.

Выгодные предложения компании

Вікна Salamander в Києві

Правило компанії №1 – цінувати кожного клієнта, а значить формувати цінову політику, вигідну для споживача.

Правило №2 – підвищувати обсяг продажів, а, отже, тримати мінімальні націнки для покупців.

Правило №3 – професійно виконувати усю роботу!

Принципи закріпилися у багаторічному досвіді. За декілька десятиліть на ринку віконного бізнесу майстри віконного центру виготовили і встановили тисячі систем, пластикових дверей, зробили численні скління балконів різної конфігурації.

 • Кожному Замовникові надаємо право на знижки і участь в акціях;
 • Пропозиція сезону – енергозбереження в подарунок!;
 • Консультації, заміри, доставка – безкоштовно;
 • Заявку легко оформити в системі онлайн або за телефоном;

Ми цінуємо Ваш вибір і готові професійно втілити Вашу ідею в життя!

Галерея

Віктор Гуменюк

Google

Також дивіться: Вікна KBE / Вікна Decco