Главная > Вікна ALMplast

Вікна ALMplast Київ – засклимо балкон дешево!

Недорогие оконные системы ALMplast - предложения компании

Недорогі віконні системи ALMplast

На порядку денному облаштування балкону. І не лише. Як же усі важливі плани вмістити в одному бюджеті? Ну, вже точно не варто відмовлятися від наміченого. З балконом питання вирішується! Значно здешевити проект облаштування можна, вибравши недорогі віконні системи ALMplast.

Чому вони дешевші? Тому що виробник український. Завод розташований, можна сказати, по-сусідству, а це вагомий мінус у ціні. Виключіть витрати на транспортування, митний збір, страхування вантажу і так далі, – і ви отримаєте відчутну різницю.

Наскільки профіль ALMplast якісний? Досить якісний, він робиться на високотехнологічному австрійському устаткуванні. Відповідає усім сучасним вимогам євростандартів, більше того, виготовлений з урахуванням особливостей вологого клімату України.

Вызвать замерщика

Бесплатно

ALMplastALMplast Deluxe

Вікна ALMplast – дешево і якісно

Профильные системы ALMplast - предложения компании

Вікна ALMplast (Алмпласт)

Профільні системи ALMplast широко застосовують для стандартного скління балконів будь-якої конфігурації. Віконні фірми використовують їх для облаштування “під ключ”, скління з винесенням. Світлопрозорі конструкції ALMplast відмінно зарекомендували себе в експлуатації.

Технічний портрет ALMplast: трикамерна система з глибиною монтажу, звичайною для цього класу, в 60 мм. Цей профіль зможе вмістити склопакет до 32 мм. Він має П-подібне армування, двоконтурне ущільнення. Оснащений системою відведення вологи.

За помірну ціну ви придбаєте вікна зі стандартними характеристиками трикамерного класу. По суті, ви зможете створити додаткову корисну зону для господарських цілей або відпочинку значно дешевше і в хорошій якості!

Вікна ALMplast Deluxe – об’єднуємо лоджію з кімнатою!

ПВХ системы ALMplast Deluxe для утепленного остекления

Вікна ALMplast Deluxe

Із вдосконаленими системами ALMplast Deluxe можна братися за сміливіші ідеї. Ці ПВХ вироби цілком підійдуть для утепленого скління, якщо в планах розширення квартири за допомогою площі лоджії. Така реконструкція з вітчизняним профілем ALMplast Deluxe обійдеться набагато дешевше, ніж з імпортними аналогами! Склопакети, для більшої ефективності, варто вибрати двокамерні з енергозбереженням. А саме: з низькоемісійним покриттям скла, заповненням камер інертним газом. І це ще один спосіб заощадити.

У рамках акції компанія “4 этаж” пропонує енергозбереження у подарунок!

Якісні характеристики на європейському рівні. П’ятикамерна система Deluxe, виконана з експортних матеріалів, має підвищені показники тепло-, звукоізоляції і міцності. Ширина монтажу – звичні 70 мм. Профіль стійкий до перепадів температур, підвищеної вологості. Естетичний.

Способы оплаты

Купити вікна ALMplast у Києві: компанія 4 этаж

Выгодные предложения на окна ALMplast от компании

Скління балкону – вікна Алмпласт

Ви раціонально спланували свій бюджет – і зробили правильний вибір на користь вікон ALMplast. Наступний крок – вибір компанії, яка займеться виготовленням віконних систем і склінням балкону, лоджії. Від професіоналізму виконавців залежатимуть експлуатаційні якості і довговічність конструкції.

Компанія «4 этаж» робить ще декілька вигідних пропозицій:

  • безкоштовне консультування протягом усього циклу робіт;
  • безкоштовні заміри;
  • безкоштовна доставка;
  • знижки для військових і пенсіонерів 7%;
  • знижки для постійних клієнтів – 3%;
  • енергозбережні технології в подарунок!

Помножте цей потенціал економії на 20-річний досвід фірми і робіть ваш вибір, панове! Питання і оформлення заявок приймаємо через сайт і за телефонами.

Ми готові втілити Ваші плани за мінімальну ціну!

Галерея

Віктор Гуменюк
Google