Главная > Обшивка балкону сайдингом

Обшивка балкону сайдингом

Обшивка балкону сайдингом доступна кожному. Якщо Вам не подобається обшивка зовнішня з металевих перфорованих листів (профнастилу), то Вам варто звернути увагу на варіант обшивки з пластику – сайдинг. На сьогодні це, напевно, один з найпопулярніших матеріалів завдяки своєму зовнішньому привабливому вигляду і доступній ціні.

Обшивка балкона сайдингом

Балкон із зовнішньою обшивкою сайдингом

ВАЖЛИВО, не плутати сайдинг і звичайну пластикову вагонку!

Сайдингце матеріал, який не горить, використовується для облицювання стін будівель, при цьому виконує дві функції:

  • естетичну (фасад будинку чи балкону має інший декор);
  • утилітарну (захист від дощу, вітру, снігу, сонця).
Виготовляють з полівінілхлориду. Товщина сайдингу складає в середньому 1,5 мм, ширина однієї смуги або ламелі від 100 мм до 500 мм. Колір сайдингу можна підібрати абсолютно під все,  оскільки він має багато відтінків, також перевага в тому, що поверхню не треба додатково якось забарвлювати.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Обшивка балкону сайдингом - каркасОбшивка балкону сайдингом - утепленння

Обшивка балкону сайдингом – облаштування каркасу

Вид каркаса под наружную обшивку сайдингом

Обшивка балкону сайдингом в Києві

Під облицювання сайдингу треба зробити також каркас або обрешетування, в ньому буде невеликий вентиляційний проміжок між стіною і облицюванням, який у свою чергу сприяє підвищенню тепло- і шумоізоляції балкону. Обрешетування йде з таких матеріалів, як дерево і метал. Розташування решетування буває горизонтальним і вертикальним залежно від виду сайдингу і способу його кріплення.
Якщо Замовник замовляє балкон з винесенням, то в якості каркасу будуть металеві куточки основи під винесення, у випадку якщо скління балкону буде без винесення, то каркасом служать металеві поручні, до яких кріпитися дерев’яний каркас для обшивки.

Вартість  зовнішньої обшивки без утеплення за 1 м.кв від 475 грн.

МОЖЛИВО при замірі балкону з’ясується, що старі поручні потребують посилення, це обумовлюється при замірі із замірником ВІДРАЗУ!!!!
Насправді це важливо, адже на замір до Вас приїжджає саме той майстер, який надалі виконуватиме увесь комплекс обговорених при замірі робіт, тому оформивши договір на обумовлену вартість замовлення, Ви можете бути впевнені, що в процесі виконання робіт і зокрема обшивки балкону сайдингом, вартість не збільшиться.

Обшивка балкону сайдингом з утепленням

Утепление под наружную обшивку минеральной ватой

Обшивка балкону сайдингом з утепленням

Утеплення відбувається шляхом додавання утеплювача з пінополістиролу або мінеральної вати. Товщина утеплення залежно від потреби і експлуатації балкону обговорюється на місці з Вами. При цьому за Замовником залишається остаточне рішення у виборі утеплювача (матеріалу, товщини, щільності і способу укладання утеплювача).

Залежно від вибраних матеріалів і способу облаштування утеплення при замірі відразу буде зроблена калькуляція і Ви відразу знатимете скільки це коштуватиме. Можливий варіант надання матеріалів утеплення Замовником, це знову ж таки проговорюється при замірі.

Вартість за 1 м.кв обшивки сайдингом з утепленням від 400 грн.

На мій погляд облаштування утеплення ОБОВ’ЯЗКОВЕ. Можливий варіант виконання робіт з утеплення самостійно Замовником, але робити утеплення треба.

Как мы работаем

Обшивка балкону сайдингом в компанії 4 этаж

Обшивка балкона сайдингом Киев

Обшивка балкону сайдингом в Хрущовці

У нас команда фахівців, які Вас проконсультують, зроблять попередній прорахунок вартості балкону, підберуть для Вас монтажну бригаду, що спеціалізується на необхідному для Вас комплексі робіт (зварювання винесення, обшивка балкону сайдингом, скління балкону, внутрішня обробка, установка розеток, світильників, сушарок, шаф). У нас немає бажання Вам нав’язати те, що зручне для нас. Такого немає.

Обрешетування під зовнішню обшивку

Наші фахівці радять, підказують з урахуванням свого професійного досвіду і варіант з обшивки, і щодо винесення балкону, і стосовно профільних систем та внутрішньої обробки балкону.

Галерея

Віктор Гуменюк

Google