Главная > Обшивка балкону профнастилом

Обшивка балкону профнастилом

Обшивка балкона профнастилом - особенности материала

Зовнішня обшивка балкону профнастилом

На сьогодні є дуже популярне питання – “Як утеплитися”? Ми хочемо максимально утеплити і при цьому максимально заощадити кошти. Можу запропонувати один з таких економних варіантів – зовнішня обшивка профнастилом.

Профнастил – це металевий лист, який був зроблений з холоднокатаного металу, після чого пройшов гаряче оцинкування.

Щоб лист профнастилу мав жорсткішу форму, створюють гребені, які бувають різної висоти від 0,5см до 4,4см. Товщина металу у свою чергу від 0,3 до 1 міліметра. Після гарячого оцинкування лист проходить покриття полімерним складом, що не допускає поширення корозії. Полімерний склад надає Вам великий колірний спектр і витончений зовнішній вигляд.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Обшивка балкону профнастилом, компонентиОбшивка балкону профнастилом з утепленням

Обшивка балкону профнастилом, компоненти

Комплектующие для обшивки балкона профнастилом

Скління балкону і обшивка профнастилом

Для обшивки профнастилом також потрібні будуть такі елементи, як:

  • Профіль стартовий і фінішний – елементи, призначені для герметичного стикування листа профнастилу із опорною стіною, без щілин і продування;
  • Н-планка і П-планка – елементи для стикування листів між собою, щоб обшивка балкону профнастилом була повністю герметичною;
  • Кути з’єднання внутрішні і зовнішні – кутові елементи для герметизації обшивки в місцях примикання під різними кутами, знову ж таки для поліпшення естетичності і збереження герметичності від потрапляння холодного повітря і протікання вологи.

Обшивка балкону профнастилом з утепленням

Варианты обшивки балкона профнастилом с утеплением

Обшивка балкону профнастилом з утепленням

В основному при утепленні на етапі створення опорного каркасу ми використовуємо пінопласт або мінераловатний утеплювач.

За бажанням Замовників ми робимо утеплення матеріалами утеплення, які Вас цікавлять (обирається марка пінопласту по щільності, можливе утеплення стиродуром). На можливість утеплення впливає, який варіант скління балкону обирає Клієнт: з винесенням чи без.

У будь-якому випадку необхідно виготовити каркас, по якому виконуватиметься обшивка балкону профнастилом. Каркас робимо із стінних підвісів і вертикальних спрямовувальних профілів, для надання каркасу більшої жорсткості монтуємо горизонтальні перемички.

Обов’язковою вимогою є не просто установка утеплювача, а і герметизація за допомогою монтажної піни стикування між листами пінопласту або стиродура.

Как мы работаем

Обшивка балкону профнастилом в компанії 4 этаж

Тепер Ви знаєте, як робиться обшивка балкону профнастилом. Хотів закцентувати Вашу увагу на декількох важливих моментах:

  • по-перше, обшивка балкону профнастилом виконується при будь-якому виді скління балкону, як з винесенням, так і при звичайному склінні;
Рекомендации специалистов по обшивке балкона профнастилом

Обшивка балкону профнастилом

  • по-друге, на балконах з металевими поручнями гостро стоїть питання нижньої частини балкона, це, передовсім, зовнішній вигляд ззовні і, крім того, збереження тепла на балконі. Виконавши тільки скління балкону пластиковими вікнами і не вирішивши питання з нижньою частиною, Ви ризикуєте отримати такий самий результат – холодний балкон.

Тому ми РЕКОМЕНДУЄМО одночасно при склінні балконів замовити і зовнішню обшивку балкону.

  • останній аргумент за – це надійність матеріалу, у будь-якому випадку метал краще за панель з ПВХ при дії зовнішніх погодних чинників. Профнастил “не боїться” граду, обмерзання або механічної дії.

Тепер вибір за Вами!

Галерея

Віктор Гуменюк

Google