Главная > Обшивка балкону пластиковою вагонкою

Обшивка балкону пластиковою вагонкою

Обшивка балкона пластиковой вагонкой на балконе под ключ

Обшивка балкону пластиковою вагонкою

Ви хочете бачити свій балкон сучасним і використати нові високотехнологічні матеріали, які при цьому універсальні і довговічні в експлуатації?

Тоді Вам ми запропонуємо пластикову вагонку.

Матеріал, який ми використовуємо, – це ПВХ вагонка, яка дуже проста у використанні, має естетичний зовнішній вигляд, відмінно зберігає тепло, не боїться перепадів температури, стійка до вологи, відмінно поєднується з металопластиковими вікнами, при цьому ми Вам запропонуємо велику колірну гамму, яка задовольнить вимоги будь-якого дизайнера.

Єдиний недолік – це низький рівень стійкості до зовнішніх механічних дій, тобто вона не є ударостійкою.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Обшивка балкону пластиковою вагонкою від компанії 4 этаж

Обшивка балкона пластиковою вагонкою Київ

Обшивка балкону пластиковою вагонкою

  • У стандарті використовуємо вагонку як безшовну, так і шовну. Ширина однієї панелі 100мм, 125мм, 150мм, 200мм, 250мм. Довжина залежить від виробника.
  • Товщина самої панелі також різна і залежить від ціни, виробника, мінімальна 5мм, 7мм, 8мм і 10мм.
  • Спосіб установки такий самий, як і з дерев’яною вагонкою, тобто встановлюються направляючі профілю на відстань між собою 40-50см, кутові і сполучні, а також є торцювальні профілю. Фіксація відбувається за допомогою цвяхів невеликого розміру або кріплення клямерами.

Утеплення під пластикову вагонку можна заводити мінімальне, оскільки вона добре тримає тепло і служить хорошим бар’єром від зовнішнього середовища.

Обшивка балкону пластиковою вагонкою в Києві

Обшивка балкону пластиковою вагонкою

Матеріал пластик дуже популярний, він просто універсальний і встановлюється, як на стіни, так і на стелю, як на вулиці, так і всередині приміщення.

Пластикова вагонка не потребує подальшого фарбування або особливого догляду. Її варто лише протирати, і у Вас буде чудовий зовнішній вигляд вашого балкону.

Обшивка балкону пластиковою вагонкою від віконної компанії “4 этаж” завжди якісно і в термін! Дзвоніть, запитуйте, уточнюйте! Наші фахівці проконсультують, розрахують вартість обшивки Вашого балкону пластиковою вагонкою.

Как мы работаем

Галерея

Віктор Гуменюк

Google