Главная > Обшивка балкону дерев’яною вагонкою
Обшивка балкона деревянной вагонкой - предложения компании 4 этаж

Обшивка балкону дерев’яною вагонкою

Обшивка балкону дерев’яною вагонкою Київ

Якщо Ви захотіли почувати себе на своєму балконі трішки ближче до природи і дихати легше, то для Вас ідеально підійде обшивка усередині дерев’яною вагонкою.

Елегантна текстура дерева, натуральний матеріал, довговічний і привабливий зовнішній вигляд, це усе те, що можна отримати від дерев’яної вагонки.

Тепер трішки про сам матеріал. Матеріал, з якого роблять вагонку, найрізноманітніший. З будь-якого дерева можна виготовити для Вас вагонку, яку Ви зможете побачити у себе на балконі. Різниця тільки в її ціні.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Обшивка балкону дерев’яною вагонкою – види дерев’яної вагонки

Профессиональная обшивка балкона деревянной вагонкой

Обшивка балкону дерев’яною вагонкою

В основному дерев’яну вагонку розподіляють на чотири класи:

    • Вагонка класу «А» допускає меншу кількість сучків, ніж клас “Б” і якщо сучки є, то вони живі і не випадатимуть, чим краще збережуть зовнішній вигляд і збереження тепла.
    • Вагонка класу «Б» допускає в собі більшу кількість сучків, ніж у класі “А” і “Еліт”, також є неживі (чорні) сучки, які з часом можуть випасти і залишити отвір, через який виходитиме тепло. Допускається невелика кількість дефектів і ушкоджень, наявність тріщин, отворів, невеликих поглиблень.
    • Вагонка класу «С» допускає вже спочатку в собі наскрізні отвори від сучків, великі тріщини, майже не товарний вид.
  • Вагонка класу «Еліт» чи «Євровагонка» не допускає наявність будь-яких сучків, має з тильного боку вибірки – повітропроводи, які потрібні для провітрювання, знаходяться посередині зворотної сторони вагонки і запобігають появі конденсату. Має стандартну ширину 13,0мм, робочу ширину з шипом 96мм. Також має гребеневий паз з’єднання в 9мм, який запобігає появі щілин і тріщин після впливу температури і вологості на Вашому балконі.
Как мы работаем

Обшивка балкону дерев’яною вагонкою – спосіб кріплення і обробки

Профессиональная обшивка балкона деревянной вагонкой

Обшивка балкону дерев’яною вагонкою

Чим і як кріплять дерев’яну вагонку?

Кріпиться уся дерев’яна вагонка на обрешетування, яке створює проміжок між стіною і вагонкою, вона дихатиме і не покриється пліснявою, що надасть довгий термін експлуатації.

Між собою вагонка скріплюється за допомогою пазів і гребенів, а щоб вона не відходила від обрешетування, фіксується на кляймери і цвяхи невеликих розмірів.
Чим обробити дерев’яну вагонку?

Варіантів в принципі багато, можна покрити морилкою, зберігши при цьому текстуру дерева, можна покрити будь-якою фарбою, також допускається можливість нанесення олії і найпопулярніше і надійніше – це покриття вагонки лаком будь-якого виду.

Покрити вагонку після установки дуже важливо, оскільки дерево, висихаючи, може деформуватися і руйнувати свою текстуру і сучки, які знаходяться на ній.

Галерея

Віктор Гуменюк

Google