Главная > Про нас

Про нас – компанія “4 этаж Балкон під ключ”

Скління балкону у Києві, монтаж бригади №4

Скління балкону у Києві

Компанія 4 Этаж “Балкон під ключ” працює на віконному ринку Київської області близько 15 років. Завдяки багаторічному досвіду і високому професіоналізму наших співробітників ми заробили бездоганну репутацію і можемо гарантувати відмінну якість виконуваних робіт.

Працюємо за принципом інтернет-магазину, основою наших продажів є продажі через інтернет і продажі за рекомендацією.

Формула успіху проста: ми поставляємо високоякісні конструкції, установкою займаються тільки висококваліфіковані монтажні бригади. Компанія пропонує клієнтам «розумні» ціни на всю продукцію і послуги.

Над Вашим замовленням працюватимуть: компетентні менеджери  продажів, технолог, фахівці з вимірів і професійні монтажні бригади.

Зараз Ви дивитеся нашу нову розробку – спеціалізований сайт “Скління балкону”. Це сайт, повністю присвячений склінню балкону.

Замовляючи у нас, Ви отримуєте:

Скління балкону під ключ у Києві, бригада №13

Скління балкону під ключ у Києві

Комплексне виконання низки послуг з облаштування балкону (посилення перил, зварювання виносу, установка віконних конструкцій, утеплення, зовнішня і внутрішня обшивка).

Виконання робіт під ключ – наші спеціалісти ведуть кожний проект по склінню балкону від заміру до здачі його в експлуатацію.

Усі турботи щодо закупівлі і доставки матеріалів, проведення електрики, обшивки стін, обробки відкосів, установки корпусних меблів ми беремо на себе.

Забезпечимо якість на кожному етапі облаштування балкону

Остаточний результат скління балкону безпосередньо залежить від якості усіх складових. Але важливо звертати увагу на вікна, і саме на:

  • виробника і якість ПВХ системи;
  • надійність збірки віконних конструкцій;
  • марку і властивості склопакетів;
    Полукруглый балкон в Киеве, по доступной цене

    Скління балкону напівколом

  • надійність фурнітури;
  • якість комплектуючих і витратних оздобних матеріалів.

Наша компанія працює безпосередньо із заводами-виробниками, ми поставляємо тільки якісні ПВХ конструкції, зібрані на найкращих автоматизованих лініях. Замовляючи у нас, Ви отримуєте функціональний, теплий і безпечний балкон. На усі вироби надається супровідна документація.

Гарантія 5 років

Ми упевнені у професіоналізмі наших установників і якості віконних виробів, тому надаємо 5-річну офіційну гарантію на конструкції і монтажні роботи зі скління балконів. Питаннями профілактики і регулювання займається наш сервісний відділ.

Компанія несе відповідальність за встановлені конструкції. Наші клієнти нам довіряють! Звертайтеся!