Главная > Додаткові профілі

Додаткові профілі в металопластикових конструкціях

Установленный балкон с использованием труб

Додаткові профілі для балкону

ПВХ профілі рясніють кількістю додаткових профілів, при використанні яких можна створити практично будь-який проект скління, які ні в чому не поступаються, а навіть в деяких моментах перевершують можливості дерев’яних конструкцій. Розглянемо основні і найбільш ходові додаткові профілі, які нам пропонує ринок профільних систем.

ВАЖЛИВО!

Окремо додаткові профілі не продаємо, сторінка просто для ознайомлення!

Додаткові профілі – підставочний профіль

Підставочні профілі не виділяються особливою різноманітністю. Висота їх стандартна – 30 мм, а ширина їх варіюється залежно від профільної системи. Підставочний профіль так само має повітряні камери, за аналогією з рамою – чим їх більше, тим краще.

Оконные бренды
Подставочный профиль, который нужен на каждое окно

Підставочний профіль

Підставочний профіль, а так само його ще називають “базовим профілем” – таку назву він дістав не просто так. У металопластикових конструкціях цей додатковий профіль, як і будь-який інший додатковий профіль, не враховується в розмірах виробу, хоч і його відсутність є винятком з правил.

Підставочним профілем комплектуються усі вироби базово, незалежно буде він використовуватися чи ні. Робиться це для того, що б не пошкодити виріб при транспортуванні, а при монтажі він служить місцем кріплення підвіконня і відливу.

Додаткові профілі – розширювальний профіль чи добірний профіль

Так званий розширювальний, добірний профіль або просто добірник, використовується найчастіше при склінні металопластикової лоджії або балкону. Якщо ви вирішили не просто закритися від дощу і вітру, а облаштувати це місце в додаткову житлову площу, то без розширювачів не обійтися.

Виды расширительного профиля на окна

Розширювальний профіль 20 мм

В процесі розширення житлової площі за рахунок балкону, одним з етапів є – утеплення і обшивка. Обшивка у свою чергу зменшує світловий отвір, створює так звану внутрішню чверть віконного отвору. Враховуючи те, що габаритна висота рами профілю ПВХ (відстань від краю рами до штапика склопакету) не дуже велика, то кожен сантиметр висоти рами дуже важливий.

Рішення про те, потрібні чи не потрібні розширювачі, приймають ще при проектуванні скління лоджії або балкону. Обшивка і утеплення відбувається після скління, і “переробити” раму або щось змінити не можливо, розміри і кількість добірних профілів залежать від конкретних умов, типу обшивки, утеплення й інших деталей, які треба буде сховати від зовнішнього погляду.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Вид сбоку на расширительный профиль 60 мм (Чешский проэкт)

Добірний профіль Rehau 60 мм

Товщина обшивки і утеплення буває різною: від мінімальної обшивки без утеплення до обшивки з утепленням і прокладенням під нею інженерній комунікації (електропроводка для освітлення або трубопровід для радіатора опалювання).

Іншим прикладом використання добірних профілів ПВХ є віконні отвори з великими чвертями. Стандартна ширина віконної чверті близько ~3-4 см, де при монтажі вікно заходить в чверть на ~1-3 см, але бувають винятки з правил.

Прикладом можуть стати сталінські будівлі або будинки з товстими цегляними стінами, де розміри чвертей можуть бути дуже великими і цю різницю, для нормального закріплення віконних конструкцій, компенсують установкою добірних профілів.

Добірні профілі бувають різні, розміри їх залежать від профільної системи, яку використовують для скління і зазвичай можливі варіанти йдуть з кроком 20 мм.

  • У профілі Rehau використовують розширювачі 20, 40, 60 і 100 мм;
  • У профілі Salamander ситуація схожа, є розширювачі 20, 60 і 100, але немає розширювача 40 мм. Це обумовлено особливостями виробництва цього профілю і для виходу з цієї ситуації комбінують декілька розширювачів для отримання потрібних розмірів віконної рами;
  • У профілі Veka доступні розширювачі 30, 45 і 100 мм, в профілі ALMplast – 20, 30 і 60 мм, а в профільної лінійки WDS є  добірний профіль тільки на 40 мм;
Статический усилитель - основной элемент при французском остеклении

Статичний посилювач

Додаткові профілі – з’єднувач H-подібний

Цей тип додаткового профілю використовується для герметичного з’єднання двох конструкцій, без особливих вимог до цього з’єднання.

При установці балконного блоку стоїть завдання з’єднати дві самостійні рами – це вікно і двері. З цим завданням дуже добре справляється з’єднувач H- подібний. Назву свою він отримав від форми у вигляді букви Н. Він ніби обхоплює дві конструкції, сполучає їх і закриває щілину між ними.

Как мы работаем

Додаткові профілі – кутові з’єднувачі

Угловой соединитель 90 градусов для пластиковых систем

Кутовий з’єднувач

З’єднувач 90 градусів – в ужитку його називають “дев’яносто градусником”. Так само використовується для герметичного і гармонійного з’єднання двох конструкцій, які розташовуються перпендикулярно і створюють кут, рівний 90 градусам.

Застосовується при склінні балконів або офісних перегородок.

Має усередині таке ж армування, як і профіль рами. З’єднується за допомогою анкерів, так само, як і дві самостійні рами, однак не вимагає використання H- подібного з’єднувача.

З’єднувач труба або еркерна труба, використовується так само, як і з’єднувач 90 градусів, проте вона пропонує ширші можливості з’єднання. При використанні еркерної труби кут з’єднання двох конструкцій може бути довільним.

Эркерная труба для соединения изделий под произвольным углом

Додаткові профілі- еркерна труба

Але у свою чергу еркернаа труба коштує дорожче за з’єднувач 90 градусів і використовується тільки там, де кут з’єднання двох конструкцій більший або менший, ніж 90 градусів.

Підсилювач або з’єднувач силовий – цей тип додаткового профілю використовується для надання металопластиковій конструкції додаткової жорсткості.

Зокрема, це дуже актуально для французького скління, коли рама заповнює увесь простір балкону від підлоги і до стелі. Тоді раму роблять на окремі конструкції і між ними додають так звані “кості” – силові з’єднувачі надають рамі жорсткість.

Установка балконів з додатковими профілями будь-якої складності в Києві та Київській області

Галерея

Віктор Гуменюк

Google