Главная > Статьи > Еркерний балкон скління недорого
Эркерный балкон остекление - балконная компания

Еркерний балкон скління

Еркерний балкон – скління, облаштування, декор

Облаштований еркерний балкон стане справжньою прикрасою вашого будинку. Компанія “4 этаж” виконує скління трапецієподібних, багатокутних, напівкруглих конструкцій за усіма стандартами і правилами.

Професійний підхід забезпечить комфорт, надійність і зручність еркерного простору. При цьому усі види ремонту ми виконуємо за доступною ціною або у рамках кредиту “Тепла оселя”.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Скління еркерного балкону

Еркерний балкон в Києві

Еркерний балкон Rehau

Уся складність скління цих нестандартних конструкцій полягає саме в їхній формі. Для виставлення рам в заданому вигині застосовуються спеціальні з’єднувачі – еркерні труби. Вони відповідають за естетичне зведення багатокутного фасаду, надають йому міцність і забезпечують повну безпеку експлуатації. У кожному випадку ми гарантуємо індивідуальний підхід згідно із завданнями і бюджетом ремонту.

  • На ваш вибір спосіб скління еркерного балкону: холодне, тепле, з винесенням, французьке або під ключ.
  • Схема провітрювання на розсуд: з мінімальною або максимальною кількістю стулок, що відкриваються.
  • Для утеплення площі: стиродур, пінопласт, мінвата.
  • Зовнішня обробка: профнастил, сайдинг.
  • Внутрішній ремонт: вагонка, МДФ.
  • З метою облаштування ми виготовимо балконні меблі, встановимо сушарки, шафи.
Как мы работаем

Еркерний балкон – вибір вікон ПВХ

Эркерный балкон остекление профилем Decco 82 - балконная компания

Еркерний балкон скління – вікна Decco 82

Купівля вікон для еркерного балкону має свою специфіку. При великій площі скління більш прийнятні профільні системи з жорстким армуванням. Це зробить фасад міцнішим і довговічнішим.

  • Для утепленого облаштування обирайте п’ятикамерний профіль.
  • З метою отримати оптимальний результат за ціною і результатом придбайте чотирикамерні системи ПВХ або імпортний профіль базової комплектації.
  • У класі економ ми запропонуємо вам українські вікна.

У асортименті профіль: Salamander, Rehau, Decсo, WDS, KBE, Almplast, Windom, Veka. І пам’ятайте, найтепліші вікна комплектують двокамерними склопакетами.

Оконные бренды

Еркерний балкон недорого, в кредит – компанія «4 этаж»

Ми засклимо ваш еркерний балкон в заводській якості за розумною ціною. Оплата після укладення договору, первинний внесок усього 50 %. Пенсіонерам великі знижки! За бажанням ви можете узяти кредит по держпрограмі “Тепла оселя”. У цьому випадку держава поверне вам 30 % вартості утепленого скління.

Балкон под ключ Буча с компенсацией по программе

Замовити скління еркерного балкону за програмою “Тепла Оселя”

Ми здійснюємо інформаційний супровід і готуємо увесь пакет документів для банку. Вже зараз ви можете безкоштовно замовити заміри. Надалі компанія своїм коштом виконає доставку матеріалів, безкоштовно демонтує старі конструкції і подарує енергозбереження склопакетів!

Галерея