Главная > Статьи > Балкон під ключ – вигідні ціни Буча
Балкон під ключ Буча - компанія

Балкон під ключ у Бучі

Балкон під ключ Буча – ремонт і облаштування в одному замовленні

Якщо ви зацікавлені, щоб після облаштування ваш балкон став одночасно теплим, зручним, затишним, то замовте балкон під ключ Буча в онлайн магазині “4 этаж”. Перспектив такого рішення декілька:

  • Вигода в ціні! У нас діють найбільш оптимальні ціни, а перший внесок не перевищує 50%!
  • Для цієї мети Ви можете оформити кредит з 30 % компенсації за держпрограмою “Тепла оселя”. Ми оперативно видамо пакет документів і зробимо консультативну підтримку.
  • І найголовніше – ви отримаєте відмінний результат у повній відповідності з Вашим задумом.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Балкон під ключ у Бучі – способи скління, облаштування

Застеклить балкон под ключ в Буче - балконная компания

Балкон під ключ Буча

Варіантів скління під ключ багато. По суті, це будь-який вид ремонту, який повністю замикає процес облаштування “від” і “до”. Фактично, будь-який проект можна виконати за принципом “все включено”.

  • Це може бути стандартне скління, утеплене або холодне, з обробними роботами.
  • Французький балкон під ключ Буча.
  • Чи масштабніше розширення балкону “по підлозі” з нарощуванням квадратури знизу доверху. Ще один спосіб – збільшення простору по підвіконню. Таке винесення дешевше, воно може виконуватися “косинкою” або методом “від підлоги”.
  • Можливо ефективне утеплення стиродуром, мінватою, пінопластом.
  • Обробка різними матеріалами. З вулиці – сайдингом, профнастилом. Усередині – вагонкою ПВХ або з дерева, панелями МДФ.
  • Електрифікація. Меблювання. Ламінування. Тонування.
Оконные бренды

Які вікна вибрати на балкон під ключ у Бучі?

Визначившись зі способом ремонту, Ви легко підберете системи ПВХ. Якщо Ви зацікавлені взяти кредит “Тепла оселя”, то вікна необхідно купувати утеплені з п’ятикамерними широкими рамами і двокамерними склоблоками. До речі це найефективніше рішення з енергозбереження і зниження шуму.

Оптимальним варіантом стане купівля якісного трикамерного німецького профілю або чотирикамерного українського. Склопакети на вибір. Але для посилення показників тепла рекомендовані все ж двокамерні блоки.

Балкон під ключ у Бучі в рамках програми “Економ” склять трикамерними вітчизняними системами ПВХ зі склопакетами стартової комплектації.

Балкон под ключ Буча с компенсацией по программе

Замовити балкон під ключ Буча за програмою “Тепла Оселя”

Компанія «4 этаж»: недорогі балкони під ключ Буча

За десять років практики наші фахівці вивчили усі тонкощі балконної справи. Ми забезпечуємо кожному клієнтові гарантію професійного монтажу, бездоганного результату обробних робіт і повну безпеку експлуатації конструкції. Оформляючи замовлення на балкон під ключ Буча, Ви заощадите на замірах, демонтажі, енергозбереженні склопакетів – усі ці послуги безкоштовні! Окрім цього, ви зможете отримати знижки і стати учасниками актуальних акцій! Подробиці на сайті.

Галерея