Главная > Статьи > Балкон під ключ – низькі ціни Ірпінь

Балкон під ключ Ірпінь за півціни чи у кредит!

Балкон під ключ в Ірпіні

Балкон під ключ Ірпінь

Найбільш вигідні умови скління від компанії “4 этаж” дозволяють відремонтувати балкон під ключ в Ірпені без фінансових ускладнень! Навіть при замовленні елітних систем ПВХ скління вам обійдеться недорого! Уся справа в раціональній системі розрахунку, за якою працює наш інтернет-магазин.

Компанія 4 этаж: спочатку балкон, а гроші потом

Одна з вигод для наших клієнтів полягає в можливості поступового розрахунку. Первинний внесок на старті робіт складає усього 50 %. Таким чином, сплативши спочатку всього півціни, ви запускаєте в дію механізм ремонту. Інша сума виплачується після приймання робіт.

Через нашу віконну компанію ви можете облаштувати балкон під ключ в Ірпені у кредит, з подальшим відшкодуванням 30 % витрат за держпрограмою “Тепла оселя”! Ця вигідна пропозиція поширюється на будь-які види утепленого облаштування, і вже сьогодні ви можете скористатися нею, звернувшись до нашої компанії.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Балкон под ключ в Ирпене по программе

Засклити балкон під ключ Ірпінь за програмою “Тепла Оселя”

Балкон под ключ Ирпень - балконная компания

Балкон під ключ Ірпінь

Теплі вікна – теплий балкон під ключ

Наш онлайн магазин утримує мінімальні ціни на відомі віконні системи ALMplast, WDS, Rehau, Veka, Deco, Salamander і інші, а це основна частка витрат.

В асортименті:

 • Лінійка вітчизняного трикамерного профілю варіанту “Економ”.
 • Три-, чотирикамерні системи в секторі “Оптимальний” з поліпшеними ізоляційними і статичними властивостями.
 • У класі “Утеплений” представлені високоефективні і елітні вироби ПВХ з п’ятьма і більше камерами в рамах, з можливістю установки потужних двокамерних склопакетів.
Оконные бренды

Балкон під ключ Ірпінь – всі ідеї в одному проекті

Відмінною рисою балкону під ключ в Ірпені є його індивідуальність. Адже усі проекти з повним циклом ремонту виконуються з персональним підходом. На етапі планування наші фахівці прорахують усі технічні, дизайнерські і економічні нюанси. А потім, в короткі терміни, професійно втілять вашу ідею в життя. Серед основних операцій ремонту під ключ можуть бути:

 • Винос будь-яким способом (по підлозі, косинка, від підлоги).
 • Установка панорамних вікон або французьке скління (у т. ч. з винесенням).
  Вынос и утепление балкона Ирпень - балконная компания

  Винос і утеплення балкону Ірпінь

 • Обшивка ззовні сайдингом, профнастилом, всередині – вагонкою пластиковою, дерев’яною, МДФ.
 • Електрифікація.
 • Утеплення мінватою, стиродуром, пінопластом – на вибір.
 • Настил підлоги, установка козирка, виготовлення шаф, москітних сіток.

Компанія «4 этаж» Ірпінь: балкон під ключ дешево!

Окрім зручної системи розрахунку ми пропонуємо замовникам ще й безкоштовні послуги! Подаючи заявку, ви автоматично забезпечуєте для себе безкоштовні заміри і отримуєте енергозбереження склопакетів безкоштовно!

Вам не доведеться оплачувати демонтаж старих конструкцій, але пощастить стати учасником акцій і вигідних пропозицій. І не забудьте, у нас можна замовити балкон під ключ Ірпінь зараз, а повністю розрахуватися – потім!

Галерея