Главная > Статьи > Балкон під ключ – мінімальні ціни Бровари
Балкон под ключ Бровары - балконная компания

Балкон під ключ Бровари

Балкон під ключ Бровари, чи як зробити все і зразу

Нові методи скління здатні повністю перетворити будь-який балкон. В результаті за короткий час він перевтілиться в зручне самостійне приміщення. Фахівці компанії “4 этаж Балкон під ключ” оновлять ваш балкон під ключ у Броварах по енергозбережних технологіях і з індивідуальним підходом.

За вашим бажанням невелика балконна площа зможе наростити квадратуру, набути абсолютно прозорого фасаду, стати набагато теплішим, тихішим, функціональнішим. І доки ви обмірковуєте свою ідею, ми допоможемо вам розібратися з вибором систем ПВХ.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Балкон під ключ Бровари – економ і люкс скління

Принцип вибору профільних систем можна розділити на три цінові групи: економ, оптимальний і утеплений.

Оконные бренды
Окна DECCO 82 на балкон под ключ в Броварах - балконная компания

Вікна DECCO 82 на балкон під ключ Бровари

 • Найдешевші вікна “Економ” матимуть три камери в рамах і одну в склопакеті. Найвигідніше купувати український профіль. При невисокій ціні він має дуже хороші характеристики і відмінну адаптацію під місцевий клімат.
 • Імпортні трикамерні аналоги і деякі чотирикамерні системи зі значком України утворюють клас “Оптимальний”. Вони відрізняються надійністю, довговічністю і поліпшеними властивостями теплозбереження, зниження шуму.
 • Найефективніші вікна з великим енергозбережним потенціалом ви знайдете в секторі “Утеплений”. Зазвичай ці світлопрозорі конструкції складаються з двокамерних потужних склопакетів, встановлених в п’ятикамерні рами. Можливе замовлення профілю з шістьма або сімома камерами, в різному дизайні, кольорі (з ламінацією).

Такі різні балкони під ключ в Броварах

Кожен новий балкон під ключ Бровари, зроблений компанією “4 этаж”, – це оригінальне рішення в професійному виконанні.

Как мы работаем
 • Ззовні конструкція набуде акуратного зовнішнього вигляду. Для обшивки з вулиці застосовуються такі міцні, полегшені матеріали, як сайдинг, профнастил. Вибір кольору за вами.
 • Всередині можна створити сучасний інтер’єр за допомогою панелей МДФ або пластикової вагонки. Для любителів стилю кантрі ми запропонуємо вагонку з дерева.
 • Потурбуйтеся, щоб балкон під ключ Бровари був теплим від верху до низу. Для цього ми рекомендуємо вам найкращі утеплювачі: екологічні і пожежобезпечні. Це мінвата, стиродур, пінопласт.
 • У ваших планах збільшення площі? Ми готові до реалізації. Робимо винесення трьома способами. Найдешевший – “Косинка”, тепліший – “Від підлоги” і максимально просторий – “По підлозі”.
  Вынос по полу балкона под ключ в Броварах - балконная компания

  Винос по підлозі балкону під ключ Бровари

 • Внутрішній ремонт балконної конструкції може включати настил підлоги, установку козирка, розеток, світильників, електробатарей, монтаж сендвіч-панелей, тумбочок, шаф, сушарок.

Балкон під ключ від «4 этаж»: якісно, швидко, недорого

Ми пропонуємо вигідні умови взаємодії для своїх замовників. На сайті діє проста схема оформлення заявок. Консультанти можуть спілкуватися з вами онлайн або в телефонному режимі.

В якості бонусу – знижки, акції або подарунки. Для усіх клієнтів безкоштовні виміри і енергозбереження. Передоплата здійснюється тільки за фактом підписання договору і складає 50% від суми.

Один із вигідних варіантів розрахунку – балкон під ключ Бровари в кредит по держпрограмі енергозбереження “Тепла оселя”. Щоб отримати банківську позику з компенсацією 30 % зверніться до наших менеджерів, і компанія почне займатися вашим питанням!

Балкон под ключ Буча с компенсацией по программе

Замовити балкон під ключ Буча за програмою “Тепла Оселя”

Галерея