Главная > Статьи > Балкон під ключ дешево Боярка
Застеклить балкон под ключ Боярка - балконная компания

Балкон під ключ Боярка

Балкон під ключ Боярка – зробити раз і назавжди!

Якщо ви серйозно замислилися про облаштування балконного простору, то напевно зіткнулися з багатьма питаннями. Це і вибір матеріалів, і вартість робіт, і сумніви у фінансовій доступності такого потрібного заходу. Ми поспішимо вас заспокоїти. Бюджет можна відрегулювати, матеріаловитрати – спланувати, а кінцеву вартість ще й зменшити, скориставшись знижкою!

Ще один варіант склити балкон під ключ в м. Боярка – це кредит за держпрограмою “Тепла оселя” з поверненням 30 % витрачених коштів. Як бачите, нічого неможливого! Але перш, ніж ви остаточно визначитеся, спробуємо розібратися у деталях.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Як обрати вікна для балкону під ключ у Боярці?

Вибір пластикових вікон визначить напрям ремонту. Він може бути економним, оптимальним або утепленим. Який варіант виявиться прийнятнішим для вас, залежить від запланованого бюджету і поставленої мети облаштування.

  • Балкон під ключ у Боярці “Економ” – це найдешевший спосіб скління. Полегшені трикамерні рами українського виробництва і однокамерні склопакети з максимальною світлопропускною здатністю зроблять ваш балкон тихим і затишним.
  • “Оптимальний” ремонт виконується за допомогою німецьких трикамерних систем або вітчизняних чотирикамерних. Склопакети на ваш розсуд можуть включати два або три скла.
  • Найбільш результативний “Утеплений” вид скління передбачає установку вікон з п’ятикамерними рамами, двокамерними склоблоками. Саме у цьому секторі замовлень можна оформляти кредит “Тепла оселя” з поверненням 30 % коштів покупцеві, а за наявності субсидії – 70 %!
Заказать балкон под ключ Боярка - балконная компания

Замовити балкон під ключ Боярка за програмою “Тепла Оселя

Оконные бренды

Які роботи включає балкон під ключ Боярка?

Заслити балкон під ключ недорого!

Балкон під ключ (винос по підлозі, сайдинг)

Далі переходимо до загального плану дій. Проект ремонту балкону має абсолютно індивідуальний характер. Він повністю відбиватиме ваші побажання і працюватиме на втілення ідеї в життя.

  • Можна замовити розширений балкон під ключ у Боярці з винесенням від основи або по підвіконню: “По підлозі”, “Косинкою”, “Від підлоги”.
  • Зовнішні роботи нададуть конструкції презентабельний вид з вулиці. Матеріали – профнастил, сайдинг.
  • Для комфорту Всередині ми запропонуємо обробку стелі, стін дерев’яною або пластиковою вагонкою, МДФ. Виконаємо утеплення підлоги з покриттям лінолеумом або іншими матеріалами.
  • Для максимального енергозбереження замовте утеплення усієї площі конструкції мінватою, пінопластом або стиродуром.
  • Ми робимо електрифікацію приміщення балкону, виготовляємо шафи на замовлення, встановлюємо сушарки.

Компанія «4 этаж» – вигідні пропозиції

Балкон под ключ в Боярке недорого - балконная компания

Балкон під ключ у Боярці

Щоб балкон під ключ Боярка став ще затишнішим, наша компанія приймає замовлення на ламінацію рам, тонування скла, виготовлення москітних сіток, установку балконних ручок курця, ручок “антидітки”, протизламної фурнітури.

Наша компанія активно працює за проектом “Тепла оселя”. За зверненням замовників ми видаємо необхідний пакет документів для оформлення кредиту, забезпечуємо повну консультативну підтримку, оперативно виконуємо скління.

У нас ви знайдете недорогі заводські вироби ПВХ німецького, польського, українського виробництва. Для кожного клієнта безкоштовно: заміри, енергозбереження склопакетів, доставка, вигідні знижки, акції! Передоплата тільки 50 % від суми!

Ми надаємо гарантію до п’яти років на вироби ПВХ, а якість робіт підтверджуємо 10-річним досвідом у справі скління балконів. Звертайтеся – ми на зв’язку онлайн і відкриті для спілкування у телефонному режимі.

Галерея