Главная > Статьи > Балкон під ключ Бориспіль різними способами
Балкон под ключ в Борисполе - балконная компания

Балкон під ключ Бориспіль

Балкон під ключ Бориспіль – недорого, швидко, у кредит

Ваше бажання створити теплу і затишну балконну зону може легко втілитися в життя.

Коли ми говоримо “легко”, це означає недорого, з гарантією до п’яти років і в короткі терміни!

Ремонтувати Ваш балкон під ключ у Борисполі будуть справжні професіонали, при цьому розплатитися Ви зможете за два рази або в кредит за державною програмою!

Вызвать замерщика

Бесплатно

Скління балконуВаріанти дизайну балконівВаріанти поліпшення балкону

Балкон під ключ Бориспіль – 3 класи скління

Для простоти вибору пластикових вікон ми систематизували пропозицію, розділивши на три категорії.

  • Теплые окна на балкон под ключ Борисполь - балконная компания

    Профіль Декко 82. НОВИНКА!

    «Економ» – дешево і результативно! Для скорочення витрат в цьому секторі ми працюємо з вітчизняними виробниками. Місцеві заводи забезпечують європейську якість за найдоступнішою ціною. Вибираємо трикамерний профіль, вставляємо в рами однокамерні склопакети.

  • «Оптимальний» – якщо бажаєте більшого. У цьому класі ми запропонуємо вам німецькі вікна з профілю базової комплектації або чотирикамерні українські системи ПВХ. Склопакети на розсуд. Для стандартного холодного скління прекрасно підійдуть однокамерні. А для теплішого варіанту раціонально використати двокамерні склоблоки.
  • «Утеплений» – це максимальний ефект. При такому способі скління досягається чудове зниження шуму і найвищий ступінь теплоізоляції. Балкон під ключ у Борисполі за утепленою схемою оснащується вікнами з двокамерних потовщених склопакетів, обрамлених як мінімум п’ятикамерними рамами. Профіль може бути українського, німецького, польського виробництва.

Балкон під ключ Бориспіль – 3 варіанти дизайну

Вынос на балконе под ключ в Борисполе - балконная компания

Балкон під ключ – винос ВІД ПІДЛОГИ

Традиційний – найпопулярніший вид облаштування балконів під ключ у Борисполі.

При такому підході ми не змінюємо конструкцію, але проводимо повний цикл робіт з її оновлення. Тобто, встановлюємо металопластикові вікна, за бажанням клієнта виконуємо косметичний ремонт ззовні, усередині, займаємося облаштуванням території.

Винос. Універсальний метод розширення балконної площі з повним її перетворенням.

Найбільший результат щодо надбавки квадратури дає винесення з умовною назвою “По підлозі”. Реконструкція “Косинкою” або “Від підлоги” збільшать простір в зоні скління або по підвіконню. Родзинкою проекту є створення зручної стільниці по периметру.

Французький. Дизайнерське рішення французького балкону під ключ Бориспіль прийняв за основу оригінального облаштування.

Йдеться про вікна в підлогу, які монтують по краю нижньої плити після повного демонтажу парапету. Естетично і ясно!

Балкон під ключ Бориспіль – 3 способи поліпшення

Застеклить балкон под ключ Борисполь - балконная компания

Балкон под ключ, чистовой пол

  • Утеплення. Для досягнення ефекту абсолютного енергозбереження, потурбуйтеся не лише про теплі вікна, але і про стіни, підлогу, стелю. Для забезпечення їхньої теплоізоляції замовте пінопласт, стиродур або мінвату.
  • Обробні роботи включають: зовнішню обшивку парапету(сайдинг або профнастил), внутрішню обробку(дерев’яна або ПВХ вагонка, МДФ), електрифікацію, облаштування підлоги(підігрівання, лінолеум), монтаж козирка.
  • Організація інтер’єру. Настав час подумати про балконні меблі, сушарки, ламінацію рам, тонування скла, замовлення москітних сіток, захисних ролетів, жалюзі.
Оконные бренды
Застеклить балкон под ключ Борисполь - балконная компания

Готовий балкон під ключ!

Компанія «4 этаж» – 3 переваги замовлення

Професійно. Працюємо у віконно-балконній справі понад 10 років.

Знаємо усі тонкощі, застосовуємо новітні технології. Любимо свою справу, кожне замовлення виконуємо на совість, як для себе. Доставка вікон спецтранспортом. Гарантія п’ять років з подальшим обслуговуванням.

Недорого. Навіть в умовах нестабільного курсу, інфляцію ми тримаємо ціни в діапазоні доступних.

Мінімальні націнки, заводська якість і грамотно підібраний асортимент матеріалів при будь-якому вашому виборі дадуть очікуваний результат. Заміри, демонтаж початкових вікон, енергозбереження безкоштовне! Діють знижки, сертифікати, акції!

У кредит. Ми працюємо по держпрограмі теплозбереження “Тепла оселя”.

Балкон под ключ Буча с компенсацией по программе

Замовити балкон під ключ Буча за програмою “Тепла Оселя”

Через нашу компанію ви можете швидко оформити спеціальний кредит на балкон під ключ Бориспіль з виплатою компенсації 30 %. При наявності субсидії держава відшкодовує 70 % витрат!

Подати заявку на розрахунок вартості, ремонт, отримати консультацію або замовити заміри можна на сайті, за телефоном, поштою онлайн.

Галерея