Главная > Статьи > Балкон під ключ 30% компенсації – Вишгород
Балкон под ключ в Вышгороде - оконная компания

Балкон під ключ Вишгород

Балкон під ключ Вишгород – 30% компенсації, 50% вартості

Балкон під ключ – це найпопулярніший на сьогодні вид ремонту.

Він дасть Вам стовідсотковий результат облаштування “від” і “до”. А в перспективі дозволить скоротити витрати на оплату енергоресурсів. Адже після скління, у будинку, квартирі стане набагато тихше і тепліше.

Є ще один плюс. Балкон під ключ Вишгород – це раціональна інвестиція в облаштування житла, в обхід інфляції і можливого підвищення цін в майбутньому.

Вызвать замерщика

Бесплатно

Варіанти скління балконуВибір матеріалів для скління балконів

Балкон під ключ Вишгород – 5 варіантів

Вынос балкона под ключ Вышгород - балконная компания

Винос на балконі під ключ у Вишгороді

Сучасне облаштування балконних площ відкриває перед вами можливість не просто “освіжити балкончик”, а зробити його по-справжньому корисним, комфортним і зручним. Причому, за один раз. Яким способом втілити ідею в життя, вирішувати вам, виходячи з потреб.

1. Замало буде!

І дійсно, замало і затісно. Початкові розміри балконних конструкцій досить “мініатюрні”, що, до речі, легко виправити. Шляхом нарощування квадратури по підлозі або від підвіконня, бригади наших майстрів збільшують площу балконів як мінімум на третину і як максимум удвічі.

2. Очі розбігаються!

І дух захоплює! Саме такі емоції вам подарує французький балкон під ключ Вишгород. Панорамні вікна в підлогу відкриють перед вами повноцінний огляд околиць і наповнять приміщення світлом.

3. Гроші рахунок люблять!

Утепление и остекление балкона под ключ Вышгород - балконная компания

Утеплення стелі на балконі під ключ

Ретельне планування комплектації – перший крок на шляху до економії. Віконні системи в класі “Економ” і стандартний спосіб скління без надмірностей скоротять бюджет ремонту вашого балкону до очікуваного мінімуму.

4. Чи тепло тобі…?

А щоб тепло було у будь-які морози, робіть ставку на енергозбережний вид облаштування. Його конструктивною особливістю є усебічне утеплення від вікон до стін, стелі і покриття підлоги.

5. Метри в подарунок!

Об’єднайте балкон з приміщенням і отримайте квадратні метри “в подарунок”! Найраціональніше замовити об’єднання разом з винесенням.

Балкон під ключ Вишгород – вибір матеріалів

До завдання вибору матеріалів необхідно підходити зважено. Важлива і ціна, і ефективність. Якщо мета заощадити, відштовхніться від першого. Якщо важливіший результат, то в пріоритет ставте якість. Отже, по черзі.

  • Профіль
Окна Decco 82 на балкон под ключ - балконная компания

Вікна DECCO 82 на балкон під ключ!

Ми реалізуємо імпортні і вітчизняні високоякісні вироби ПВХ : Salamander, Veka, Rehau, Deco, WDS, Windom, ALMplast. На ваш вибір профіль з трьома, чотирма, п’ятьма і більше камерами.
  • Склопакети
Найдешевшими є однокамерні склопакети, плюс до цього, вони найлегші, а це – перевага для балкону під ключ у Вишгороді. Найтеплішими будуть двокамерні склопакети, причому, чим більша у них товщина, тим кращі характеристики.
  • Фурнітура

В асортименті ручки віконні, дверні, з клямками, ручки-черепашки, “антидітки”, протизламна фурнітура, рухливі механізми від найкращих виробників.

  • Утеплювач
Не забираючи дорогоцінні сантиметри внутрішнього простору, утеплювач збереже вам тепло. Це може бути стиродур, пінопласт або мінвата.
  • Обробні матеріали
Для зовнішньої обробки вибирайте між сайдингом і профнастилом. Обидва матеріали практичні, довговічні і естетичні. Пропонуються в різному кольорі. Для внутрішнього облаштування застосовується МДФ і вагонка двох видів: дерево і пластик.
Как мы работаем

Балкон під ключ Вишгород недорого чи в кредит

Компанія “4 этаж” виконує початковий етап робіт безкоштовно. Це заміри і консультативний супровід клієнтів, демонтаж початкових віконних блоків, енергозбереження склопакетів. По передоплаті ми беремо 50 % решта грошей потім! Наша компанія активно працює за програмою держави “Тепла оселя”.

Балкон под ключ Буча с компенсацией по программе

Замовити балкон під ключ Буча за програмою “Тепла Оселя”

Ми допоможемо Вам розібратися в деталях і оформити кредит, за яким Вам повернуть 30 % витрачених коштів на балкон під ключ Вишгород. Заявки приймаємо онлайн, за телефоном.

Галерея